روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش سهم اتریوم گری اسکیل به 2.13 درصد از کل اتریوم بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ منتشر شد.

افزایش سهم اتریوم گری اسکیل به 2.13 درصد از کل اتریوم بازار

[…]

نوشته افزایش سهم اتریوم گری اسکیل به ۲.۱۳ درصد از کل اتریوم بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری گسترده گری اسکیل روی اتریومیک تحلیلگر، اطلاعاتی را درباره گری اسکیل (Grayscale) به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد این شرکت علاوه بر ۲.۵۹ درصد از کل بیت کوین استخراج شده، هم اکنون ۲.۱۳ درصد از کل اتریوم (Ethereum) در گردش را نیز در اختیار خود دارد. علاقه به اتریوم رو به افزایش است.بنابر اعلام ایان دایر (Ian Dyer)، تحلیلگر مالی، صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل پس از خرید ۷۵۴۱۹ اتریوم دیگر در روز دوشنبه (۲ نوامبر)، ۲.۱۳ درصد از کل اتریوم در گردش را در اختیار خود گرفته است.بنابر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در روز دوشنبه توسط ایان دایر، تحلیلگر و مدیر مالی انتشارات بانیان هیل پابلیشینگ (Banyan Hill Publishing)، صندوق گری اسکیل مقدار قابل توجه ۷۵۴۱۹ ETH را خریداری و به گری اسکیل اتریوم تراست (ETHE) اضافه کرده است.به گفته دایر، این صندوق تقریباً ۲.۱۳ درصد از کل کوین های ضرب شده در پروتکل ایجاد شده توسط ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) را در اختیار دارد. این صندوق سرمایه گذاری، فرآیند جمع آوری اتریوم و راه اندازی صندوق Ethereum Trust خود را از سال گذشته آغاز کرده بود. به گفته یک مشاور مدیریت با ارزش ترین دارایی صندوق گری اسکیل، بیت کوین تراست (GBTC) است که از زمان راه اندازی در سال ۲۰۱۵ تا کنون توانسته حدود ۲.۵۹ درصد از کل بیت کوین های در گردش را تحت اختیار خود درآورد.گری اسکیل اتریوم تراست (Ethereum Trust)این صندوق به طور خاص در سال جاری و به شکلی گسترده نسبت به خرید و جمع آوری Bitcoin اقدام کرده است.افزایش علاقه به بیت کوینبر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده گری اسکیل، تقاضای جریان اصلی Bitcoin رو به افزایش است. پیش از این، فقط تعداد محدودی از فعالان بازار قصد خرید بیت کوین را داشتند.در سال ۲۰۱۹، تنها ۲۱ میلیون سرمایه گذار به دنبال خرید این رمزارز بودند. اما امسال، تعداد این افراد به ۳۲ میلیون نفر افزایش یافته است و ۶۲ درصد از شرکت کنندگان در پژوهش گری اسکیل از بیت کوین مطلع بودند. این در حالی است که در سال ۲۰۱۹، فقط ۵۳ درصد از شرکت کنندگان از این رمزارز شناخت کافی داشتند.بسیاری از موسسات مالی تازه تأسیس به دنبال بحران اقتصادی پدید آمده به دلیل همه گیری ویروس کرونا و چاپ بی سابقه پول در کشورهای اروپایی، کانادا و ایالات متحده (که بیش از ۶ میلیون دلار در آن چاپ شده است)، BTC را به عنوان یک پناهگاه امن در نظر گرفته اند.به همین دلیل در نیمه دوم سال جاری، دو شرکت بزرگ بخش کوچکی از سرمایه خود را به خرید بیت کوین اختصاص دادند.موسسات مالی بیت کوین را در آغوش می کشندشرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، غول نرم افزار تجاری، ۴۲۵ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است و شرکت اسکوئر (Square)، به رهبری جک دورسی (Jack Dorsey)، نیز حدود ۵۰ میلیون دلار را به خرید بیت کوین اختصاص داد. پی پال (PayPal)، غول سرویس پرداخت، نیز به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد به مشتریان خود اجازه دهد تا از بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش (Bitcoin Cash) و لایت کوین (Litecoin) استفاده کنند. بر همین اساس و از سال آینده استفاده از این رمزارزها به عنوان یک واحد پرداخت نزد بیش از ۲۶ میلیون بازرگان طرف قرارداد پی پال، مجاز خواهد بود.روز دوشنبه و با افزایش علاقه به بازار رمزارز، قیمت بیت کوین برای اولین بار از ژانویه ۲۰۱۸ تا کنون و برای مدتی کوتاه از سطح ۱۴۰۰۰ دلار فراتر رفت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش سهم اتریوم گری اسکیل به 2.13 درصد از کل اتریوم بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون