روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین در مجلس سنا ایالات متحده آمریکا! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ منتشر شد.

بیت کوین در مجلس سنا ایالات متحده آمریکا!

[…]

نوشته بیت کوین در مجلس سنا ایالات متحده آمریکا! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین در مجلس سنا آمریکاسینتیا لومیس (Cynthia Lummis)، سناتور و نماینده وایومینگ در مجلس سنا آمریکا ، اولین بیت کوین خود را در سال ۲۰۱۳ خریداری کرده و اعتقاد دارد که عرضه محدود بیت کوین (Bitcoin) آن را به یک دارایی ذخیره ارزش جذاب تبدیل کرده است.سینتیا لومیس، نامزد جمهوری خواه و مورد تأیید رئیس جمهور دونالد ترامپ، پیروز رقابت سنای آمریکا در ایالت وایومینگ بوده است. لومیس اولین زن در تاریخ وایومینگ است که به عنوان سناتور در ایالات متحده خدمت خواهد کرد. همچنین وی یکی از اولین طرفداران بیت کوین در مجلس سنا نیز به حساب می آید چرا که از سال ۲۰۱۳ بیت کوین خریداری کرده است.از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ لومیس به عنوان تنها عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده از وایومینگ فعالیت می کرده است. پس از آنکه سناتور سابق مایک انزی (Mike Enzi) بازنشستگی خود را اعلام کرد، لومیس با تایید رئیس جمهور ترامپ به عنوان فرد برگزیده و واجد شرایط خدمت در سنا شناخته شد. همانطور که پیش تر بیان شده است، او پیروز این رقابت شده و در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۱ سوگند یاد خواهد کرد تا به عنوان اولین سناتور زن وایومینگ در سنا مشغول به کار شود.سینتیا لومیس طرفدار بیت کوینلومیس عرضه محدود بیت کوین را به عنوان برجسته ترین ویژگی آن قلمداد کرده است. وی توضیح داد:“دانستن اینکه فقط ۲۱ میلیون بیت کوین وجود دارد، آن را به یک دارایی ذخیره ارزش جذاب تبدیل می کند.”در مقابل، لومیس خاطرنشان کرد:“مدتها است نگران برنامه تسهیل کمی فدرال رزرو، میزان بدهی ها و تأثیر آنها بر آینده اقتصاد کشورمان هستم.”وایومینگ و فناوری بلاک چینبه نظر می رسد که شاید یکی از اولین دارندگان و حامیان بیت کوین در سنای آمریکا از ایالت وایومینگ باشد. دهمین ایالت بزرگ آمریکا، از نظر وسعت، فقط طی چند ماه گذشته به دو شرکت رمزارز مجوز رسمی بانکی اعطا کرده است.کراکن (Kraken)، صرافی ارز دیجیتال آمریکایی، به تازگی اجازه نامه هیئت بانکی وایومینگ را دریافت کرده است. این مجوز به کراکن امکان می دهد تا خدمات رمزارز را در حوزه های قضایی گسترده تری به مشتریان خود ارائه داده و به زیرساخت های پرداخت فدرال موجود دسترسی پیدا کند.گروه مالی آوانتی (Avanti Financial Group) نیز با فاصله زمانی کمی از کراکن موفق شده است مجوز مشابهی را کسب کند. AFG که توسط کیتلین لانگ (Caitlin Long)، مدیر عامل سابق مورگان استنلی (Morgan Stanley)، تاسیس شده است به دومین شرکت رمزارزی تبدیل شده است که چنین مجوز بانکی را دریافت می کند.نکته جالب توجه این است که لانگ از جمله اولین نفراتی بود که پیروزی لومیس را در توییتر به وی تبریک گفت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین در مجلس سنا ایالات متحده آمریکا! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون