روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تعیین جریمه 625 هزار دلاری برای تلگرام از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ منتشر شد.

تعیین جریمه 625 هزار دلاری برای تلگرام

[…]

نوشته تعیین جریمه ۶۲۵ هزار دلاری برای تلگرام اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جریمه ۶۲۵ هزار دلاری تلگرامتلگرام (Telegram) باید یک جریمه ۶۲۵ هزار دلاری را به لانتا (Lantah LLC) بپردازد. این شرکت در سال ۲۰۱۸ به دلیل استفاده از علامت تجاری و تیکر گرام (GRAM) از لانتا شکایت کرده بود.شرکت تلگرام موظف شده است که هزینه های حقوقی به ارزش تقریبی ۶۲۵ هزار دلار را به یک شرکت کوچک فعال در حوزه رمزارز که ادعا کرده بود از علامت تجاری و تیکر GRAM استفاده کرده است، بپردازد.این حکم روز دوشنبه (۲ نوامبر) و توسط قاضی منطقه ایالات متحده چارلز بریر (Charles Breyer) صادر شده است و بر اساس آن تلگرام باید در ازای ۱۰۳۰.۴ ساعت کار با هزینه ۶۰۰ دلار در ساعت، ۶۱۸۲۴۰ دلار حق الزحمه وکالت پرداخت کند. لانته درخواست غرامت با نرخ ۹۰۰ دلار در ساعت را مطرح کرده بود، اما قاضی براساس نرخ بازار خدمات، هزینه ها را کاهش داد.همچنین مقرر شد که تلگرام مبلغ ۶۷۳۷.۳۵ دلار را نیز به عنوان غرامت به به لانته پرداخت کند که با مخالفت این پیامرسان روبرو نشد.لانته از ماه می سال ۲۰۱۸ و پس از آنکه تلگرام ۱.۷ بیلیون دلار از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) برای گرام – توکن اصلی بستر بلاکچین تلگرام اوپن نتورک (TON) خود – جمع آوری کرد، در حال دفاع از این دادخواست بوده است. Telegram این شرکت را به دلیل تلاش برای راه اندازی توکن GRAM مختص به خود به نقض علامت تجاری، رقابت ناعادلانه و نام تجاری کاذب متهم کرد. لانته نیز در ژوئن ۲۰۱۸ با طرح دعوی متقابل ادعا کرد که علامت تجاری خود را در اواخر سال ۲۰۱۷ در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرده است.با این حال، این دادخواست به طور داوطلبانه در ماه آگوست سال جاری میلادی و به دنبال کنار گذاشته شدن پروژه TON توسط این پیامرسان، مخدومه شد و به حل و فصل دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) که در ماه ژوئن شکل گرفته بود منجر گردید.این حکم موافقت با ابطال داوطلبانه این پرونده از سوی تلگرام را به موافقت این پیام رسان با پرداخت تمام هزینه های وکالت تحمیل شده بر لانته مشروط کرده بود. از آنجا که این پرونده بدون از بین بردن امکان طرح مجدد آن از سوی تلگرام به پایان رسیده است، این پیام رسان این حق را خواهد داشت تا در آینده مجدداً در خصوص حق استفاده از علامت تجاری گرام، از لانته شکایت کند.همچنین Telegram در توافق با SEC، اعلام آمادگی کرد که تا ۳ سال آینده و پیش از هرگونه انتشار دیجیتالی، SEC را از اقدامات خود آگاه سازد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تعیین جریمه 625 هزار دلاری برای تلگرام از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون