روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " به راحتی آب خوردن، درآمد دلاری خود را تبدیل به ریال کنید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ منتشر شد.

به راحتی آب خوردن، درآمد دلاری خود را تبدیل به ریال کنید

[…]

نوشته به راحتی آب خوردن، درآمد دلاری خود را تبدیل به ریال کنید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

گرفتن پروژه هایی در خارج از کشور و انجام آن از راه دور، احساس خوشایندی را برای شما به ارمغان می آورد، آنهم وقتی درآمد به دلار باشد! متاسفانه با افزایش بدون توقف قیمت دلار در ایران عزیزمان، داشتن درآمد دلاری میتواند برای همه یک فرصت فوق العاده باشد، البته مسلما اطلاع دارید که با توجه به تحریم های موجود، سرویس های مالی مطرح جهان مانند پی پال، مسترکارت و ویزا، در ایران قابل استفاده نبوده و وجود چنین سیستمی در حال حاضر برای کشور ما بسیار پراهمیت است اما از آن محروم هستیم. شاید بتوان گفت، تنها دلیل عدم استقبال کسب درآمد دلاری در ایران تا به امروز، عدم نقد شوندگی و دردسرهای مرتبط با آن باشد.اما لازم است بدانید برای گرفتن درآمد خود حتما نیاز نیست محدود به پی پال و یا ویزاکارت و مسترکارت که تحت تحریم است باشید! خوشبختانه در سال های اخیر روش های پرداخت زیادی ایجاد شده که ایرانیان نیز می توانند از آن استفاده کنند، از وبمانی و پرفکت مانی گرفته تا بیت کوین و اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال.پس بدون فکر کردن به نحوه نقد شوندگی درآمد دلاری خود، تنها فکر و ذکرتان را متمرکز کاری کنید که قصد انجام آن را در خارج از کشور دارید.از پردرآمد ترین روش های کسب درآمد دلاری می توان به اخذ پروژه های برنامه نویسی، طراحی سایت و گرافیک به صورت فریلنسرینگ، درج تبلیغات اد سنس در وب سایت خود، دریافت تبلیغات مستقیم برای سایت، ترید ارزهای خارجی و غیره اشاره کرد.البته شاید بتوان گفت که در دنیا شرکت ها و افراد به مراتب کمتری نسبت به پی پال از بیت کوین و وب مانی و پرفکت مانی و غیره استفاده می کنند، ولی در حال حاضر و با توجه به محدودیت هایی که بر کشور ما حاکم است، این راه حل غنیمت بزرگی برای ما محسوب می شود. شما از این طریق علاوه بر کسب درآمد ارزی برای خودتان، می توانید از فروشگاه های بزرگ دنیا نیز خرید و وجه آن را از این طریق پرداخت کنید، خصوصا با بیت کوین!خوشبختانه کاربرد بیت کوین روز به روز در حال افزایش است و سایت ها و شرکت های بیشتری از طریق بیت کوین دریافت و پرداخت های خود را انجام میدهند و این فرصت فوق العاده ای برای ایرانیان است، برای افتتاح حساب بیت کوین باید در یکی از صرافی های معتبر جهانی بایننس و یا بلاک چین به صورت رایگان حساب باز کنید و کیف پول بیت کوین خود را ایجاد کنید. برای تبدیل ارز خود به ریال، کافی است به یکی از صرافی های معتبر در زمینه ارزهای دیجیتال مراجعه کنید و کلیه وجوه دریافتی خود را در خارج از کشور در ظرف کمتر از چند ساعت از طریق آنان به ریال تبدیل کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " به راحتی آب خوردن، درآمد دلاری خود را تبدیل به ریال کنید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون