روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " این گروه از سرمایه گذاران بیشترین تأثیر را بر آینده قیمت بیت کوین خواهند داشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ منتشر شد.

این گروه از سرمایه گذاران بیشترین تأثیر را بر آینده قیمت بیت کوین خواهند داشت

[…]

نوشته این گروه از سرمایه گذاران بیشترین تأثیر را بر آینده قیمت بیت کوین خواهند داشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آینده قیمت بیت کوینخون جدیدی در رگ های بیت کوین (Bitcoin) جاری شده و با ورود موج جدیدی از خریداران ، دورنمای روشن تری از قیمت این رمزارز در آینده در حال ترسیم شدن است.رسیدن این رمزارز به یک اوج قیمتی کمتر دیده شده از دسامبر ۲۰۱۷ تا کنون، سرمایه گذاران جدید و ناشناخته ای را به بازار بیت کوین جذب کرده است. این در حالی است که این ارز دیجیتال شاخص پس از تجربه اوج قیمتی خود در سال ۲۰۱۷ به یک بازار خرسی ۱۵ ماهه وارد شد.ورود موج جدیدی از کاربران تازه وارد به جمع خریداران بیت کوین ، باعث افزایش تقاضای این ارز دیجیتال خواهد شد. این در حالی است که برای ثابت ماندن قیمت بیت کوین، میزان عرضه آن باید افزایش یابد اما چنین امری عملاً امکان پذیر نیست. در حال حاضر ۱۸.۵ میلیون از ۲۱ میلیون ذخیره بیت کوین، استخراج شده است. هر چند، حجم زیادی از این ۱۸.۵ میلیون BTC قفل شده است؛ خواه به دلیل نگهداری شدن آنها توسط شرکت هایی نظیر گری اسکیل (Grayscale)، اسکوئر (Square) و کوین بیس (Coinbase) یا به دلیل مفقود شدن والت هایی که حجم زیادی Bitcoin را در خود جای داده اند.هم اکنون ذخیره BTC آزاد و قابل معامله در بازار در حدود ۳.۴ میلیون کوین است. بنابراین، تقاضای جدید ایجاد شده در بازار نیز تنها با استفاده از این حجم محدود قابل تأمین خواهد بود.بر اساس گزارش چینالیسیس (Chainalaysis)، از این ۳.۵ میلیون ذخیره آزاد بیت کوین، در حدود ۰.۲۵ میلیون یا ۷.۱ درصد طی ۲ هفته گذشته به آدرس های مربوط به صرافی های ارز دیجیتال انتقال یافته است. این ۰.۲۵ میلیون BTC که در حدود ۲۵ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده اند، با نیت فروش و رساندن سود به سرمایه گذاران خود به صرافی ها ارسال شده اند.بنابراین، تقاضای ایجاد شده از سوی سرمایه گذاران جدید تنها با ۷ درصد از ذخیره بیت کوین های در حال گردش تأمین شده است، و این کافی نیست. در این گزارش آمده است:“هر هفته این حجم از نقدینگی با کاهش همراه می شود. این موضوع نشان دهنده آن است که سرمایه گذاران جدید در حال جذب بیت کوین هایی هستند که پیشتر توسط سرمایه گذاران قبلی خود به بازار عرضه شده بودند.”بر اساس اصل ساده عرضه و تقاضا در علم اقتصاد، هنگامی که تقاضا از عرضه پیشی می گیرد، قیمت افزایش می یابد و این یک روند صعودی را برای بیت کوین ایجاد خواهد کرد.سرمایه گذاران جدید بیت کوین از کجا می آیند؟این گزارش در خصوص اینکه این سرمایه گذاران جدید از کجا می آیند بیان کرده است که بخش گسترده ای از مشتریان جدید این رمزارز شاخص از آمریکای شمالی و از اواسط ماه مارس وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند. به طوری که در این بازه زمانی حجم بیت کوین های ورودی به این قاره ۲۰۰۰۰۰ مورد بیشتر از حجم خروجی آن در مدت مشابه بوده است. سرمایه گذاران آمریکای شمالی، همان افرادی هستند که در فصل صعودی Bitcoin اقدام به خرید این ارز دیجیتال کرده اند. از این رو این گروه از سرمایه گذاران به دنبال افزایش قیمت این کوین دوباره وارد عمل شده اند.افزایش خریداران بیت کوینبا نگاهی رو به جلو، اگر قیمت در آینده در سطح فعلی باقی بماند یا افزایش یابد، بازار این رمزارز توسط سرمایه گذاران آمریکای شمالی هدایت خواهد شد. این گزارش چنین نتیجه گیری کرده است:“از اواسط ماه مارس، جریان ورودی آمریکای شمالی بسیار بالا بوده و رشدی بسیار سریعتر از دوره های افزایش قیمت پیشین را تجربه کرده است. این امر پیشنهاد دهنده آن است که در بازار کنونی آمریکای شمالی به محرکی اثرگذار تبدیل شده است.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " این گروه از سرمایه گذاران بیشترین تأثیر را بر آینده قیمت بیت کوین خواهند داشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون