روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نقش کلیدی بروزرسانی اتریوم 2 بر بازار رمزارز از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ منتشر شد.

نقش کلیدی بروزرسانی اتریوم 2 بر بازار رمزارز

[…]

نوشته نقش کلیدی بروزرسانی اتریوم ۲ بر بازار رمزارز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نقش کلیدی اتریوم ۲ بر بازار رمزارزبروزرسانی اتریوم (Ethereum)، مدت ها است که کلید خورده اما اکنون به نظر می رسد که بیش از هر زمان دیگری به این بروزرسانی بزرگ نزدیک شده ایم. در این مطلب به بررسی تاثیر بروزرسانی اتریوم بر بازار این رمزارز و آلت کوین ها خواهیم پرداخت.شرکت بایننس (Binance)، بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال، به تازگی جدیدترین گزارش تحلیلی خود از اتریوم و سایر رمزارزها را ارائه داده است. بایننس در این گزارش به آخرین وضعیت بازار بیت کوین (Bitcoin)، اتریوم و سایر آلت کوین های شاخص پرداخته است.در این گزارش، توجه ویژه ای به شاخص تسلط بیت کوین (Bitcoin Dominance Index) در ماه اکتبر شده است. پادشاه رمزارزها در اوایل ماه نوامبر، حباب قیمتی توکن های مبتنی بر اکوسیستم مالی غیر متمرکز یا دیفای (DeFi) را ترکاند و حتی باعث شد تا قیمت بسیاری از رمزارزها نیز با ریزش همراه شود.نفشه راه بروزرسانی اتریوم ۲رمز ارزهایی مانند اتریوم، ریپل (Ripple)، بیت کوین کش (Bitcoin Cash)، لایت کوین (Litecoin) و چین لینک (Chainlink) که ارزش بازار بالایی دارند در ماه اکتبر ۲۰۲۰، سود ناچیزی به دست آوردند و نتوانستند از مقاومت های پیش روی خود عبور کنند و در ادامه به سطوح قیمتی بالاتر برسند. این امر به این دلیل اتفاق افتاد که بیشتر توجه معامله گران به سمت بیت کوین جلب شده بود. جالب است بدانید که آلت کوین ها برای ماه ها عامل اصلی بازدهی معامله گران در بازار رمزارز بوده اند.بنابراین جای تعجبی ندارد که نوسانات قیمتی آلت کوین ها و عدم هماهنگی آنها در رالی های صعودی با بیت کوین را شاهد باشیم. از زمان آغاز روند اصلاح قیمت رمزارزها که حدوداً از اوایل سپتامبر آغاز شد، بیشتر توکن هایی که بر پایه پروتکل دیفای کار می کردند، یک چرخش کامل را از خود به نمایش گذاشتند و در کمال ناباوری ۷۰ الی ۹۰ درصد رشد قیمتی خود را از دست دادند.انتظار تحلیلگران از این وقایع چیست؟اکنون تحلیلگران بایننس انتظار دارند که بیت کوین پس از یک دوره عملکرد انفجاری و رالی صعودی که به قیمت ۱۶۰۰۰ دلاری آن منجر شد، وارد یک دوره اصلاح و بازگردانی شود.تحلیلگران بایننس برای انتقال بهتر این مفهوم به دوره تثبیت قیمت بیت کوین در ناحیه ۱۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ دلاری اشاره کرده اند. بنابراین می توان به طور مشابهی انتظار داشت که یک دوره تثبیت قیمت را در ترازهای فعلی بیت کوین شاهد باشیم.در مورد آینده بازار آلت کوین ها باید گفت که صرافی بایننس توجه ویژه ای به راه اندازی و بروزرسانی اتریوم ۲ که به زودی قرار است اتفاق بیفتد به عنوان یک کاتالیزور اصلی برای هر دو ارز اتریوم و بازار آلتکوین ها دارد.انتظار می رود بروزرسانی اتریوم ۲ ، تاثیر بسیار مثبتی روی شبکه Ethereum بگذارد چرا که با توجه به اهدافی که برای آن تعیین شده به سازگاری بیشتر، مقیاس پذیری بالاتر و بیشتر شدن امنیت این شبکه منجر خواهد شد.علاوه بر آن، این بروزرسانی مکانیسم اثبات کار اتریوم را به اثبات سهام تغییر خواهد داد. این تغییر، انگیزه سرمایه گذاران برای استیکینگ اترهای خود در ازای دریافت پاداش را افزایش خواهد داد. این امر به کاهش عرضه توکن های اتریوم منجر خواهد شد و این در حالی است که مشوق های ایجاد شده به افزایش تقاضا برای این رمزارز خواهد انجامید چرا که سرمایه گذاران بزرگ به دنبال سودهای بالا و ثابت هستند.با در نظر گرفتن این کاتالیزورها می توان گفت که بروزرسانی اتریوم ۲ می تواند این رمزارز را از رکود اخیر خود خارج کرده و به طور بالقوه به رشد سایر آلت کوین ها نیز کمک کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نقش کلیدی بروزرسانی اتریوم 2 بر بازار رمزارز از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون