روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شرط صعود چین لینک به قله های جدید قیمتی چیست ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ منتشر شد.

شرط صعود چین لینک به قله های جدید قیمتی چیست ؟

[…]

نوشته شرط صعود چین لینک به قله های جدید قیمتی چیست ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صعود چین لینکچین لینک (Chainlink)، پادشاه اکوسیستم مالی غیرمتمرکز دیفای (DeFi)، با عملکرد قدرتمندی که طی چند هفته گذشته از خود به نمایش گذاشته، توجه تحلیلگران زیادی را به خود جلب کرده و انتظارات برای صعود لینک (LINK) را افزایش داده است.این رمز ارز طی چند روز گذشته نشانه های زیادی مبنی بر قدرت گیری دوباره خود برای صعود نشان داده است و در کنار اتریوم و دیگر توکن های دیفای در حال برگشت از کف قیمتی خود در چند هفته گذشته است.بیشتر توکن های مرتبط با اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز طی چند روز گذشته سود زیادی کسب کرده اند. دلیل اصلی این رشد را می توان جهش قابل توجه یرن فایننس (yearn.finance یا YFI) از زیر تراز ۷۵۰۰ دلار به حدود ۱۸۰۰۰ دلار ارزیابی کرد.این رمز ارز در حال حاضر در حال گذر از محدوده مقاومتی ۱۳ دلار است. این محدوه مقاومتی که طی ۲ ماه گذشته حفظ شده، یکی از محدوده های مقاومتی مهم لینک به شمار می رود.در صورت شکست این محدوده و حمایت خریداران میتوانیم شاهد این رمزارز باشیم و در آن صورت چین لینک ۲۰ دلاری دور از انتظار نیست!بنابر نظرات یک تحلیلگر، چین لینک در کوتاه مدت تلاش خواهد کرد تا به بالاتر از تراز ۱۳ دلار راه یابد. وی بر این موضوع تأکید دارد که LINK در کوتاه مدت عملکرد قدرتمندی خواهد داشت و بنابراین شکست به بالای این محدوده را محتمل ارزیابی کرده است.چین لینک برای حفظ روند صعودی خود نیازمند آن خواهد بود که اتریوم و سایر رمز ارزهای حوزه دیفای، همچنان عملکرد قدرتمندی را از خود به نمایش بگذارند و قدرتمند باقی بمانند، چرا که ضعف در این دارایی ها همچون یک سد عمل می کند و لینک را به پایین خواهد کشید.چین لینک در مسیر قله های بالاتر !در زمان نگارش این مطلب لینک با ۳.۵ درصد افزایش در مقیاس ۱ روزه و قیمت ۱۲.۳۰ دلار در حال معامله است. این افزایش قیمت نسبت به سطح ۹.۷۰ دلاری در اوایل هفته جاری رشدی چشمگیر به حساب می آید.سطح ۱۲ دلاری که قبلاً به عنوان یک مقاومت قوی عمل می کرد، اکنون به یک تراز حمایتی تبدیل شده است. سطح مقاومت بعدی، تراز ۱۳ دلار خواهد بود که در صورت گذر لینک از آن، می توان قله های قیمتی بالاتری را برای آن متصور شد.شکست سطح مقاومت ۱۳ دلار چقدر محتمل است ؟طبق نظر یکی از تحلیلگران، شکست سطح مقاومتی ۱۳ دلار حتمی است!او در دفاع از این ادعای خود عنوان کرد که عملکرد مناسب در سطوح حمایتی تایم فریم های کوتاه تر، به افزایش قدرت لینک برای صعود کمک شایانی خواهد کرد.تحلیل عملکرد قیمتی چین لینک“حمایت در بازه های زمانی کوتاه تر انجام گرفته است. این فرصتی مناسب برای خرید چین لینک در یک کف قیمتی بود. قیمت به بالای ۱۳ دلار خواهد رفت.”طی روزها و هفته های آینده نظرات و تحلیل های بیشتری را در ارتباط با بازار آلت کوین ها شاهد خواهیم بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شرط صعود چین لینک به قله های جدید قیمتی چیست ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون