روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " فوتبال فانتزی بر بستر بلاکچین ، این بار بایرن مونیخ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ منتشر شد.

فوتبال فانتزی بر بستر بلاکچین ، این بار بایرن مونیخ

[…]

نوشته فوتبال فانتزی بر بستر بلاکچین ، این بار بایرن مونیخ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

فوتبال فانتزی بر بستر بلاکچینپلتفرم سوراره (Sorare)، تیم بایرن مونیخ را به عنوان بخشی از بازی فوتبال فانتزی بر بستر بلاکچین خود معرفی کرده است. اکنون کاربران این پلتفرم می توانند به طور محدود به خرید و فروش بازیکنان این تیم معروف بوندس لیگایی و بازی با آنها بپردازند.در حال حاضر ۱۰۲ تیم فوتبال برای ۴۵۰۰۰ کاربر فعال در پلتفرم فوتبال Sorare قابل انتخاب هستند و حجم معاملات این پلتفرم به حدود ۱ میلیون دلار در ماه رسیده است.باشگاه قدیمی FC بایرن مونیخ ضمن اعلان همکاری خود با پلتفرم فوتبال فانتزی Sorare اعلام کرده است که این پلتفرم طرفداران را قادر می سازد تا به تجربه یک بازی فوتبال فانتزی پرداخته و نسبت به خرید و فروش کارت های دیجیتالی بازی اقدام نمایند.فوتبال فانتزی Sorare که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شده است، به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتال و مبتنی بر بلاکچین خود را با یکدیگر معامله کنند. پلتفرم سوراره دارایی های بازی یا همان کارت های فوتبالیست ها را با استفاده از استاندارد ERC721 اتریوم یا توکن های غیرمثلی (NFT) در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به همین دلیل کاربران می توانند به خرید و فروش کارت های خود بپردازند.این بازی فوتبال فانتزی توکنایز شده تا کنون توانسته است موافقت بیش از ۱۰۰ باشگاه را برای مشارکت در این پلتفرم جلب نماید. در میان تیم های شرکت کننده در این طرح نام های بزرگی همچون اتلتیکو مادرید، یوونتوس، پاری سن ژرمن و اکنون بایرن مونیخ به چشم می خورد.حضور بایرن مونیخ در پلتفرم Sorareیکی دیگر از جنبه های جالب سوراره ، بازی اختصاصی فوتبال پنج نفره آن است. کاربران جدید در آغاز فعالیت خود در این پلتفرم در ابتدا کارت های مبتنی بر بلاکچین ۱۰ بازیکنان فوتبال را انتخاب می کنند و تیم خود را با استفاده از این کارت ها می سازند. پس از ساخت تیم، کاربران می توانند بر اساس عملکرد واقعی بازیکنان خود، جوایزی را درون بازی دریافت کنند.ورود تیم های فوتبال به حوزه بلاکچیندر بیانیه مطبوعاتی اخیر نیکولاس جولیا (Nicolas Julia)، مدیر عامل شرکت Sorare، ضمن ابراز خرسندی درباره این خبر تصریح کرد:“اخبار امروز یک نقطه عطف مهم دیگر برای Sorare است. با ورود اف سی بایرن مونیخ اکنون ۳ قهرمان از ۵ قهرمان برتر اروپا در پلتفرم Sorare در دسترس هستند.”با این حال بایرن تنها باشگاه آلمانی نیست که اخیراً از یک همکاری مرتبط با حوزه رمز ارز رونمایی کرده است. همین چند روز پیش، رقیب اصلی این تیم یعنی بروسیا دورتموند اعلام کرد که وارد یک مشارکت چند ساله با پلتفرم معاملات رمزنگاری Bybit شده است.گفته می شود Sorare قصد دارد پلتفرم خود را به بازار ایالات متحده گسترش دهد، جایی که هم اکنون ۴۵ میلیون نفر به انجام ورزش های فانتزی مشغول هستند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فوتبال فانتزی بر بستر بلاکچین ، این بار بایرن مونیخ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون