روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " انتشار پیش نویس آئین نامه استیبل کوین توسط خزانه داری انگلیس از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ منتشر شد.

انتشار پیش نویس آئین نامه استیبل کوین توسط خزانه داری انگلیس

[…]

نوشته انتشار پیش نویس آئین نامه استیبل کوین توسط خزانه داری انگلیس اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش نویس آئین نامه استیبل کوین انگلیسبا قرار گرفتن ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در کانون فعالیت های اقتصادی بریتانیا ، تهیه پیش نویس آئین نامه استیبل کوین در دستور کار خزانه داری انگلیس وارد شد.به گفته ریشی سوناک (Rishi Sunak)، صدر اعظم بریتانیا، ارز دیجیتال بانک مرکزی در مرکز توجه بریتانیا قرار گرفته است. دلیل این رویکرد حفظ جایگاه بریتانیا به عنوان یک مرکز ارائه خدمات مالی پس از خروج از برگزیت (Brexit) عنوان شده است.خزانه داری انگلیس در بیانیه روز دوشنبه (۱۰ نوامبر) خود اعلام کرد قصد دارد پیشنهادات خود برای ارائه راهکارهای ابتکاری مربوط به استیبل کوین ها را ارائه دهد. آنها در بیانیه خود تاکید کرده اند که این رویکرد برای حصول اطمینان از رعایت استانداردهای یکسان در قوانین مرتبط با استیبل کوین ها در مقایسه با دیگر روش های پرداخت اتخاذ شده است.این آئین نامه به بررسی مقررات، شرایط و استانداردهای لازم برای بکارگیری استیبل کوین ها خواهد پرداخت. هدف از این کار جهت دادن سیستم مالی انگلیس و هدایت آن به سمت استفاده از استیبل کوین و رمز ارزها حتی به جای ارزهای فیات است.سوناک نیز در توییتی جداگانه بیان کرد که برای اطمینان حاصل کردن از رعایت استانداردهای حداقلی در این پیش نویس با مقامات خزانه داری و بانک انگلیس همکاری و همفکری خواهد شد.همکاری مشترک خزانه داری و بانک انگلیسصدراعظم بریتانیا از همکاری مشترک خزانه داری و بانک انگلیس در راستای تهیه پیش نویس آئین نامه استیبل کوین ابراز خوشنودی کرده است. او در این رابطه بیان کرد:“ارز دیجیتال بانک مرکزی می تواند به کمک اقتصاد آمده و مکمل روش های پرداخت شود.”هنوز جزئیات بیشتری از این طرح در دسترس نیست ولی این پیش نویس می تواند نقطه شروع این ماجرا باشد. بنابر شنیده ها امید می رود که این فرایند می تواند تا پایان سال ۲۰۲۰ آغاز شود.نیخیل راثی (Nikhil Rathi)، مدیر اجرایی سازمان رفتار مالی انگلیس، نیز بیان کرده است که این سازمان به مسئولیت خود در راستای ارائه راهکارهایی بدیع و نوآورانه به منظور پیشبرد و اجرایی سازی این پروژه ادامه خواهد داد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " انتشار پیش نویس آئین نامه استیبل کوین توسط خزانه داری انگلیس از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون