روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استفاده چین از فناوری بلاکچین در صنعت حمل و نقل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ منتشر شد.

استفاده چین از فناوری بلاکچین در صنعت حمل و نقل

[…]

نوشته استفاده چین از فناوری بلاکچین در صنعت حمل و نقل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

استفاده از بلاکچین در حمل و نقلاولین وایت پیپر برای استفاده از فناوری بلاکچین (Blockchain) در صنعت حمل و نقل در چین منتشر شد. این اتفاق می تواند تأثیراتی شگرف بر این صنعت و کاربردهای بلاکچین در چین و دیگر نقاط جهان از خود به جای بگذارد.به گزارش سایت خبری چنگدو دیلی (Chengdu Daily) اولین وایت پیپر بومی زنجیره بلوکی گردآوری شده در انجمن فناوری ترابری بلاکچین توسط مجمع چنگدو (کنفرانس ترابری جهانی)، روز سه شنبه (۱۰ نوامبر) منتشر شد.این وایت پیپر توسط تیمی از متخصصان و دانشمندان در زمینه ترابری، امور مالی، اینترنت و سایر زمینه ها تهیه شده است. بنابر گزارشات، این وایت پیپر هر سال یک بار منتشر می شود و به عنوان گزارش پژوهش های انجام شده در حوزه صنعت حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد.به علاوه، این یک تحقیق جامع، سیستماتیک و کاملاً حرفه ای در زمینه موارد استفاده از Blockchain در صنعت حمل و نقل است. استفاده از مزیت های مختلف بلاکچین می تواند به پیشرفت این فناوری در دیگر صنایع کمک کند.تلاش برای بکارگیری زنجیره بلوکی در حمل و نقل و ترابری تحول زیادی بر هر دو این زمینه ها خواهد داشت و به توسعه و پیشرفت در این حوزه کمک شایانی خواهد کرد.کاربرد فناوری بلاکچینتلفیق Blockchain با دیگر حوزه هافناوری بلاکچین با وجود داشتن کابردهای بسیار زیاد در زمینه زنجیره تأمین، هنوز هم برای بسیاری از افراد تنها به عنوان زیرساختی برای رمز ارزها شناخته شده است. اکنون و با گذشت زمان قابل توجهی از معرفی این فناوری، شناخت جامعه از مزایای آن بسیار بیشتر شده و دیدگاه ها نسبت به این فناوری و مشتقاتش افزایش یافته است.با گذشت زمان و شناخت بیشتر ساختار این فناوری و افزایش علاقه مندان به حوزه بلاکچین، بحث ادغام این فناوری با حوزه هایی همچون ترابری، درمان و اینترنت اشیاء بیشتر شده.انتظار می رود در آینده تعداد بیشتری از این نوآوری ها و ادغام ها را شاهد باشیم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استفاده چین از فناوری بلاکچین در صنعت حمل و نقل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون