روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بروز تغییرات گسترده در نرخ هش شبکه بیت کوین ! منشا کجاست ؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ منتشر شد.

بروز تغییرات گسترده در نرخ هش شبکه بیت کوین ! منشا کجاست ؟

[…]

نوشته بروز تغییرات گسترده در نرخ هش شبکه بیت کوین ! منشا کجاست ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش نرخ هش بیت کوینبا افزایش نرخ هش (Hash) شبکه ی بیت کوین (Bitcoin) ، به نظر می آید که مهاجرت سالانه چینی ها از سیچوآن (Sichuan) به تمام رسیده است.نرخ هش شبکه بیت کوین، سه شنبه گذشته (۱۰ نوامبر) جهشی فراتر از ۳۰ درصد را تجربه کرده است. با ادامه ی این روند، به زودی تنظیم قابل توجه نرخ سختی شبکه بیت کوین را شاهد خواهیم بود.براساس اعلام کوین وارز (Coinwarz)، نرخ هش بیت کوین که برای زمان کوتاهی از مرز ۱۶۰ اگزاهش (Exahashes) در ثانیه فراتر رفته بود، اکنون در تراز ۱۳۰ اگزاهش در ثانیه قرار گرفته است. در ماه اکتبر روند صعودی قدرت هش با یک کاهش سریع همراه شد. بسیاری از تحلیلگران، این کاهش را به پایان فصل بارانی مراکز استخراج بیت کوین چینی ها در سیچوآن نسبت داده اند.برآورد شده است که فراوانی و ارزانی انرژی الکتریکی در این استان چین، جذب ۸۰ درصدی استخراج کنندگان چینی در فصل بارانی را به دنبال داشته است. چین شیر (Chain Share) برآورد کرده است که استان سیچوآن در ماه دسامبر ، میزبانی ۵۴ درصد از کل فعالیت های مرتبط با استخراج جهانی را عهده دار بوده است.جیسون دین (Jason Deane)، تحلیلگر کوانتوم اکانومیکس (Quantum Economics)، به تازگی در مورد افزایش ناگهانی قدرت هش بیت کوین گمانه زنی کرده است. به گفته وی، یکی از دلایل این امر را می توان از سرگیری فعالیت ماینرهای مهاجر خارج شده از استان سیچوآن در دیگر مراکز استخراج محلی همچون شینجان (Xinjian) و مغولستان داخلی عنوان کرد. وی در این خصوص گفته است:“اوه، تنها در ۱۰ ساعت چه جهش بزرگی در نرخ هش بیت کوین رخ داده است (۲۹.۷ درصد بالاتر از پیک نمودار). تعداد زیادی دستگاه استخراج از مکان های نامعلومی آنلاین شده اند. آیا ماینرهای سیچوآن دستگاه های خود را در جای دیگری به کار گرفته اند؟”افزایش سختی شبکهبا توجه به رشد ناگهانی در فعالیت های مرتبط با استخراج به نظر می رسد که طی روزهای آتی یک تنظیم سختی شبکه قابل توجه دیگر را شاهد خواهیم بود.این افزایش سختی شبکه احتمالا ناراحتی ماینرهای غیر چینی را به همراه خواهد داشت. چرا که این گروه از ماینرها در ماه اکتبر و به دنبال مهاجرت ماینرهای چینی به سیچوآن، دومین کاهش بزرگ سختی شبکه بیت کوین (۱۶- درصد) در طول تاریخ را تجربه کرده بودند و سود زیادی به جیب زدند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بروز تغییرات گسترده در نرخ هش شبکه بیت کوین ! منشا کجاست ؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون