روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " احتمال ریزش شدید قیمت بیت کوین ، به دنبال صعودی دیوانه وار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ منتشر شد.

احتمال ریزش شدید قیمت بیت کوین ، به دنبال صعودی دیوانه وار

[…]

نوشته احتمال ریزش شدید قیمت بیت کوین ، به دنبال صعودی دیوانه وار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ریزش شدید قیمت بیت کوینبنابر گفته های یک تحلیلگر و معامله گر شناخته شده در جامعه رمز ارز، می توان انتظار داشت که بیت کوین (Bitcoin) به زودی وارد یک منطقه اصلاح قیمت قابل توجه خواهد شد که ریزش شدید قیمت بیت کوین را به دنبال خواهد داشت.بنابر پیش بینی یک معامله گر معروف در حوزه رمز ارز، زمان اصلاح قیمت قابل توجه بیت کوین فرا رسیده است. به گفته این تحلیلگر که در جامعه رمز ارز با نام مستعار لوما (Loma) شناخته می شود، معامله گرانی که در تایم فریم های (Time Frame) کوتاه مدت دست به معامله می زنند، اولین قربانیان آنچه که او اقدامات شرورانه قیمت بیت کوین نامیده است خواهند شد.پیش از این نیز بیت کوین پس از صعودهای قدرتمند، اصلاح قیمت هایی قابل توجه را تجربه کرده است و همین موضوع باعث شده که لوما در خصوص قریب الوقوع بودن یک اصلاح قیمت بزرگ، به سایر معامله گران هشدار دهد.ریزش شدید بیت کوینلوما در توضیحات خود گفته است:“بسیار خوب، برنامه ما این است که جزئیات روند صعودی بیت کوین را که می تواند معامله گران کوتاه مدت را قویاً تحت تأثیر قرار ده، مورد بررسی قرار دهیم. هدف و انتظار کلی ما از حرکت صعودی بیت کوین، رسیدن به سطح قیمتی ۱۶۴۰۰ الی ۱۶۷۰۰ می باشد. پس از آن ما انتظار داریم اولین سقوط واقعی قیمت بیت کوین را شاهد باشیم که می تواند ماهیت ویران کننده این رمز ارز، حتی در بازارهای صعودی را به تصویر بکشد.”لوما، تنها معامله گری نیست که اعتقاد دارد بیت کوین، در آستانه ثبت یک نقطه اوج در محدوده قیمتی فعلی قرار گرفته است. مایکل ون د پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر مطرح رمز ارزها که تعداد زیادی دنبال کننده دارد، خطاب به ۸۴۰۰۰ دنبال کننده خود گفته که بیت کوین در حال از دست دادن قدرت صعودی خود است و این مسئله احتمال ریزش قیمت این رمز ارز بالا برده است. پوپه گفته است:“می توان دید که بیت کوین تا این لحظه یک رالی صعودی قیمت را تجربه کرده است و ما نسبت به پایین ترین سطح در ماه اکتبر یک رشد ۶۰ درصدی را شاهد بوده ایم. اما این رمز ارز به تازگی حرکتی بیش از حد گسترده را آغاز کرده است که در نهایت می تواند یک اصلاح قیمت گسترده را نیز به دنبال داشته باشد.مایکل ون دی پوپه در ادامه اشار کرده است که این تحلیل نه تنها در بازه زمانی ۳ روزه، بلکه در بازه زمانی هفتگی نیز نشان دهنده آن است که در حال نزدیک شدن به یک دوره اصلاح قیمت و ریزشی هستیم.روند صعودی قیمت اتریومبا این حال لوما اعتقاد دارد که اتریوم، پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو، در جایگاه مناسبی قرار گرفته است و به محض عبور از تراز ۵۰۰ دلار، روند صعودی قیمت و رشدی سریعتر را شاهد خواهد بود. لوما در ادامه افزود:“وقتی می گویم شتاب می گیرد، منظورم این است که قیمت در یک منطقه خاص، حرکتی صعودی و قدرتمند را تجربه خواهد کرد و سپس با ایجاد حرکت رو به بالا، بر سرعت رشد آن افزوده خواهد شد.اگر به نمودار قیمتی اتریوم در بازه زمانی ۳ روزه نگاه کنید، این شکاف تقریباً قابل مشاهده خواهد بود. تا رسیدن به ناحیه قیمتی ۵۷۰ دلار و پشت سر گذاشتن تمام مقاومت ها در این راه، زمان زیادی باقی نمانده است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " احتمال ریزش شدید قیمت بیت کوین ، به دنبال صعودی دیوانه وار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون