روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " عملکرد قیمت بیت کوین در آستانه سال 2021 چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ منتشر شد.

عملکرد قیمت بیت کوین در آستانه سال 2021 چگونه خواهد بود؟

[…]

نوشته عملکرد قیمت بیت کوین در آستانه سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

عملکرد بیت کوین در سال جدیدعملکرد قیمت بیت کوین (Bitcoin) در روزهای پایانی سال ۲۰۲۱ و پیش از آغاز سال نو میلادی می تواند بر تصمیم گیری و رویکرد معامله گران رمز ارز در کوتاه مدت اثر گذار باشد.بیت کوین در حالی از مرز ۱۶۰۰۰ دلار عبور کرد که چنین عملکردی در سه سال اخیر بی سابقه بوده است. اما برخی تحلیلگران پیش بینی می کنند که پیش از افزایش قیمت دوباره، افت قیمت کوچکی را برای این رمز ارز شاهد خواهیم بود. به نظر کارشناسان، بیت کوین در دوره ای کوتاه با کاهش نیروی محرکه روبرو خواهد شد، ولی با نزدیک شدن به کریسمس حرکت خود به سمت تراز ۲۰۰۰۰ دلار را آغاز خواهد کرد.برای بسیاری از طرفداران رمز ارز در هر کجای دنیا، کریسمس تعطیلاتی جادویی، معجزه آسا و شگفت انگیز به حساب می آید. چرا که شاید حباب کریسمس بتواند برای دومین بار قیمت بیت کوین را به تراز ۲۰۰۰۰ دلار برساند. دیدن کاهش قیمت شناخته شده ترین پول دیجیتال جهان پیش از افزایش دوباره آن، خیلی هم راحت نیست.نمی توان با قطعیت در مورد این کاهش قیمت صحبت کرد اما با این حال به گفته برخی از تحلیلگران ادامه روند صعودی، با چنین سرعتی، برای Bitcoin امکان پذیر نخواهد بود. این دسته از تحلیلگران به برخی مشکلات تکنیکی اشاره دارند که، در زمان نگارش این مطلب، نشان دهنده اشباع خرید بیت کوین هستند. همچنین با کاهش سرعت و حجم معاملات شاخص مکدی (MACD) نیز پیشنهاد دهنده یک اصلاح قیمت است.رکت کپیتال (Rekt Capital)، تحلیلگر و معامله گر رمز ارز، به بیان شرایط بیت کوین در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ پرداخته است که احتمالاً بیانیه پایان سال وی نیز هست:“در این ماه، BTC برای اولین بار، قیمت ماهانه ی خود را بالاتر از تراز ۱۳۹۰۰ دلار بست. سطح مقاومتی که پیش از این به افت ۷۲ درصدی قیمت بیت کوین را به همراه داشت. BTC در چشم انداز یک ماهه و پیش از حرکت به سمت بالاترین قیمت تاریخی خود، مقاومت های کمی را پیش روی خود خواهد داشت. اما از منظر تکنیکال، BTC اکنون در بازه قیمتی به نسبت گسترده ۱۳۹۰۰ تا ۱۷۱۰۰ دلار قرار دارد. یک دیدگاه جالب این است که بیت کوین در یک چرخه ای ۴ ساله عمل می کند. بنابراین بسته شدن قیمت بالاتر از ۱۳۹۰۰ دلار در پایان سال همانند یک سطح حمایتی عمل خواهد کرد و یک روند صعودی انفجاری در سال ۲۰۲۱ را به وجود خواهد آورد.”به عبارت دیگر، پیش از آنکه بیت کوین در سال ۲۰۲۱ یک افزایش قیمت را گسترده را تجربه کند یک اصلاح قیمت محدود را تجربه خواهد کرد. چنین عملکردی از دیدگاه و عملکرد سرمایه گذارانی نشأت می گیرد که همزمان با افت ارزش دلار و دیگر ارزهای فیات، از بیت کوین به عنوان ابزاری برای حفظ ثروت و جایگاه خود استفاده می کنند.یک افت و سپس یک جهشبه گفته تحلیلگر جی پی مورگان برخی از سرمایه گذاران طلا در حال ورود به بازار بیت کوین هستند. وی در این خصوص گفته است:“صندوق بیت کوین تراست (Bitcoin Trust) شرکت گری اسکیل (Grayscale)، در ماه اکتبر حجم عظیمی از سرمایه را جذب کرده است. این در حالی است که صندوق های قابل معامله (ETFs) طلا یک خروج سرمایه متوسط را از میانه ماه اکتبر شاهد بوده اند. این عملکرد متضاد از این نظریه ی پشتیبانی می کند که برخی از سرمایه گذاران همچون شرکت های خانوادگی که در ETF های طلا سرمایه گذاری کرده بودند، احتمالاً BTC را به عنوان جایگزین طلا انتخاب کرده اند.”به هر حال به نظر می آید که هم اکنون بیت کوین در بالاترین سطح روند صعودی به شدت قوی خود قرار گرفته است و فقط می توان امیدوار بود که وضعیت تا پایان سال به همین شکل باقی بماند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عملکرد قیمت بیت کوین در آستانه سال 2021 چگونه خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون