روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چرا پی پال از چهارمین رمز ارز برتر جهان ، xrp پشتیبانی نمی کند؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ منتشر شد.

چرا پی پال از چهارمین رمز ارز برتر جهان ، xrp پشتیبانی نمی کند؟

[…]

نوشته چرا پی پال از چهارمین رمز ارز برتر جهان ، XRP پشتیبانی نمی کند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پشتیبانی پی پال از XRPعلی رغم اینکه شرکت پرداخت پی پال (PayPal)، به تازگی پشتیبانی خود از ۵ رمز ارز از جمله بیت کوین (Bitcoin) را اعلان کرده اما از توکن ریپل XRP ، چهارمین رمز ارز برتر جهان، سخنی به میان نیامده است.سوالی که پیش می آید این است که دلیل و برنامه پی پال در قبال توکن ریپل چه خواهد بود؟علاقمندان به کریپتو تعجب می کنند که چرا پی پال از چهارمین رمز ارز برتر جهان از نظر حجم بازار (Market Cap)، پشتیبانی نمی کند و به دنبال یافتن جواب این سوال هستند.شرکت پی پال به منظور توسعه خدمات رمز ارز خود با پکسوس (Paxos)، شرکت فعال در حوزه بلاکچین، همکاری دارد. PayPal از طریق همکاری با این شرکت امکان خرید بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) را برای میلیون ها کاربر آمریکایی فراهم کرده است.آقای چارلز کاسکاریلا (Charles Cascarilla)، مدیرعامل و موسس شرکت پکسوس، در مصاحبه جدید خود گفته است که این دو شرکت با توجه به تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، مشخص می کنند که از کدام دارایی ها پشتیبانی خواهند کرد. کاسکاریلا در این خصوص گفته است:“این همان چیزی است که پی پال به دنبالش بوده است و ما امکان آن را داشتیم. در واقع ما مجوز نگهداری و تبادل سایر توکن ها را نیز داشتیم. برای مثال ما پکس گلد (Pax Gold)، استیبل کوینی با پشتوانه طلا، را داریم و همچنین پکس دلار (Pax Dollars)، استیبل کوینی با پشتوانه دلار، را داریم. اما از میان تمام رمز ارزهای موجود ما تصمیم گرفتیم از این ۴ رمز ارز در کارگزاری های خود بهره برداری کنیم و از آن ها حمایت خواهیم کرد.ما تنوع توکن های خود را به اندازه ای گسترش خواهیم داد که مشتریانمان بخواهند! ما مشتری محور بودن را ارجحیت می دهیم. ممکن است سوالات زیادی در این باره داشته باشید، برای مثال این رمز ارز امن هست یا نه؟ من فکر می کنم جواب دادن به این سوال با کمی تردید همراه باشد!برای مثال بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین که بسیار به هم شبیه اند و همچنین اتریوم تحت قوانین نظارتی فعلی SEC تایید شده اند و فعالیت می کنند. اما رمز ارزهای دیگر به بررسی بیشتری نیاز خواهند داشت و ما موظفیم بخاطر جلب اعتماد مشتریان خودمان در انتخاب آن ها حساس باشیم.”دلایل عدم پشتیبانی پی پال از XRP توکن ریپلدارایی های مورد تایید کدامند؟علاوه بر این چهار رمز ارز که توسط پی پال پیشنهاد شده اند، ۴ رمز ارز دیگر نیز برای خرید و فروش مورد تأیید اداره خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS)، قرار گرفته اند. این ۴ دارایی که به طور رسمی از سوی NYDFS اداره برای خرید و فروش تایید شده اند عبارتند از دلار بایننس (Binance USD)، دلار جمینی (GUSDT)، پکس گلد (PAXG) و پکسوس استاندارد (PAX).اگرچه NYDFS به شرکت ها اجازه پشتیبانی از توکن ریپل (XRP) را اعطا کرده است، ولی بررسی ها هنوز به طور کامل انجام نشده و زمانی که این پی پال از عملکرد و ساختار این دارایی اطمینان حاصل کند به زودی پشتیبانی از XRP را شاهد خواهیم بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چرا پی پال از چهارمین رمز ارز برتر جهان ، xrp پشتیبانی نمی کند؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون