روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین در ماه ، رشد شوکه کننده قیمت بیت کوین تا تراز 18000 دلار ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ منتشر شد.

بیت کوین در ماه ، رشد شوکه کننده قیمت بیت کوین تا تراز 18000 دلار !

[…]

نوشته بیت کوین در ماه ، رشد شوکه کننده قیمت بیت کوین تا تراز ۱۸۰۰۰ دلار ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد قیمت بیت کوینقیمت بیت کوین (Bitcoin) هم اکنون توانسته به بالاترین مقدار خود در سال ۲۰۲۰ برسد! این رمز ارز اکنون چیزی کم تر از ۲۰۰۰ دلار تا بالاترین قیمتی که تا کنون داشته است فاصله دارد!بیت کوین پس از رسیدن به قیمت ۱۷۰۰۰ دلار در ۱۷ نوامبر اکنون محدوده قیمتی ۱۸۰۰۰ دلار را نیز شکسته در حالی BTC در تایم فریم ساعتی مقدار افت را نیز شاهد بوده، ولی قیمت این رمز ارز در یک دوره ۲۴ ساعته ۴.۷ درصد رشد را تجربه کرده است. این در حالی است که این رمز ارز در تایم فریم هفتگی رشدی ۱۴.۶ درصدی را به خود دیده است.بررسی دلایل صعود رالی وار بیت کویناین رشد قیمتی تحلیلگران را به این فکر فرو برده که آیا این عملکرد جذب سرمایه گذاران بلند مدت به بازار کریپتو و سرمایه گذاری آنها روی دارایی های دیجیتالی همچون بیت کوین یا آلت کوین هایی مانند ریپل، اتریوم و لایت کوین را به دنبال خواهد داشت؟نیکولاس پانیگیرتزوگلو (Nikolaos Panigirtzoglou)، تحلیلگر صندوق سرمایه گذاری جی پی مورگان (JPMorgan)، بر این اعتقاد است که:“کووید ۱۹ یک ارزیابی مجدد برای بیت کوین است.”وی اضافه کرد:“این یک ارزیابی در خصوص ارزش بیت کوین است، یک آزمون به منظور مطمئن شدن از استحقاق آن به عنوان جایگزینی برای ارزهای رایج یا حتی جایگزینی برای طلا.”رشد قمیت بدون توقفاین رشد قیمت در حالی محقق شده است که بیشتر تحلیلگران انتظار یک اصلاح قیمتی را داشتند. بیشتر سرمایه گذاران معتقدند که جرایم حوزه کریپتو همچون هک، پولشویی و کلاهبرداری که در گذشته راه افتادن موج نزولی را به همراه داشت و خروج میلیون دلاری سرمایه از صرافی ها را رقم می زد، دیگر نمی تواند این رالی قیمتی را متوقف کند. حداقل نه به شدتی که در سال ۲۰۱۴ اتفاق افتاد و بیت کوین به رقم های ۳۰۰ الی ۶۰۰ دلاری رسید.علاوه بر این آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، شریک نیکولاس پانیگیرتزوگلو و موسس مورگان کریک دیجیتال (Morgan CreeK Digital)، بیان کرد که پادشاه رمز ارزها درسال جاری و در مقایسه با دلار، رشدی ۱۳۵ را شاهد بوده و این در حالیست که بیت کوین از زمان هاوینگ (Halving)، در ماه می ۲۰۲۰ نیز ۸۸ درصد رشد داشته است.احتمالا بالاترین قیمت بیت کوین در انتظار ماست! به یاد داشته باشید بیت کوین در سال ۲۰۱۷ تنها در ۱۰ روز از قیمت ۱۰۰۰۰ دلار به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار رسید. رقمی که خیلی ها امید دارند در این رالی صعودی به آن دست یابند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین در ماه ، رشد شوکه کننده قیمت بیت کوین تا تراز 18000 دلار ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون