روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چین لینک 18 دلاری و انتظار هولدرها برای دریافت سود شگفت انگیز از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ منتشر شد.

چین لینک 18 دلاری و انتظار هولدرها برای دریافت سود شگفت انگیز

[…]

نوشته چین لینک ۱۸ دلاری و انتظار هولدرها برای دریافت سود شگفت انگیز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چین لینک ۱۸ دلاریدر حالی حجم چین لینک (LINK) نگهداری شده خارج از صرافی به بالاترین سطح خود افزایش یافته، که قیمت این رمز ارز از مرز ۱۴ دلار عبور کرده است. اما اینطور به نظر می رسد که هلدرهای این توکن به انتظار مشاهده چین لینک ۱۸ دلاری نشسته اند.جفت ارز LINK/USDT، اکنون روندی کاملا صعودی را در پیش گرفته است اما برای اینکه این رمز ارز به تراز ۱۸ دلاری برسد نیاز است که سطحی بالاتر از تراز حمایتی ۱۴ دلار را حفظ کند.قیمت چین لینک سرانجام با شکست مقاومتی و عبور از سقف یک مثلث صعودی به ترازی بالاتر از سطح حیاتی ۱۴ دلار افزایش یافت. در همین حال بروز یک اصلاح قیمت جزئی باعث شد تا قیمت این رمز ارز در زمان نگارش این مطلب از ۱۴ دلار به ۱۳.۲۱ دلار کاهش یابد.میزان اندوخته هولدرها و تعداد توکن های چین لینکبه گزارش سایت سانتیمنت (Santiment)، هولدرهای برتر خارج از صرافی های چین لینک چیزی در حدود ۷۶۸ میلیون توکن را در اختیار خود دارند. این رقم تا حدودی کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده به میزان ۷۷۱ میلیون توکن است که هلدرهای چین لینک پیش از این در اختیار داشتند. نمودار ارائه شده یک الگوی تجمع تدریجی را از خود به نمایش گذاشته است که بسیار قدرتمند به نظر می رسد. این واقعیت که هولدرهای چین لینک با وجود روند صعودی قیمت بیت کوین، همچنان مصمم هستند سرمایه خود را در این رمز ارز نگهداری کنند، بسیار جالب توجه است.شاخص قدرت نسبی (RSI) تقریبا در حال ورود به منطقه اشباع خرید است که بر شکل گیری یک روند صعودی تاکید دارد. از سوی دیگر، معیارهای درون زنجیره ای چین لینک، نشان می دهند که فشار خرید پشت این رمز ارز، در حال افزایش است.در حال حاضر، تمام توجهات به افزایش قیمت چین لینک به بالاتر از تراز ۱۴ دلار و تثبیت یک سطح حمایتی جدید معطوف شده است. افزایش قیمت این رمز ارز به تراز ۱۸ دلار به دنبال حرص زدن سرمایه گذارانی شکل خواهد گرفت که از هم اکنون اعتقاد دارند چین لینک تا پیش از پایان سال به بالاترین رکورد قیمتی خود دست خواهد یافت.تحلیل چین لینک در بازه زمانی ۴ ساعتهتحلیل نمودار ۴ ساعت چین لینکشایان ذکر است که اگر چین لینک، در بازه زمانی روزانه زیر سطح قیمتی ۱۴ دلار بسته شود، سناریو صعودی فاقد اعتبار خواهد شد. از طرف دیگر، آزمایش مجدد این تراز و تثبیت آن مشخص خواهد کرد که آیا روند صعودی به محدوده ۱۸ الی ۲۰ دلار امکان پذیر خواهد بود یا خیر. در واقع این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که معامله گران یقین کنند تراز حمایتی از دست نخواهد رفت.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چین لینک 18 دلاری و انتظار هولدرها برای دریافت سود شگفت انگیز از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون