روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " توجه دویچه بانک به رشد اخیر بیت کوین در مقایسه با سایر بازارها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ منتشر شد.

توجه دویچه بانک به رشد اخیر بیت کوین در مقایسه با سایر بازارها

[…]

نوشته توجه دویچه بانک به رشد اخیر بیت کوین در مقایسه با سایر بازارها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

توجه دویچه بانک به رشد اخیر بیت کوین در مقایسه با سایر دارایی ها به گونه ای بوده است که با انتشار گزارشی به این افزایش قیمت اشاره داشته است. قیمت بیت کوین (BTC) طی شش هفته گذشته ۷۰٪ افزایش یافته است زیرا سرمایه گذاران بیشتری متوجه محاسن سرمایه گذاری روی بیت کوین شده اند و آن را به عنوان یک دارایی شایسته سرمایه گذاری قلمداد کرده اند.امسال، بیت کوین تقریباً ۱۵۰٪ رشد داشته و با اختلاف قابل توجهی از طلا پیشی گرفته است. به گفته دویچه بانک، اگر چه قیمت بیت کوین پس از صعود اخیر، از حرکت باز ایستاده است اما از جذابیت آن به عنوان یک ذخیره دارایی کاسته نشده است. جیم رید، مدیر استراتژی دویچه بانک اظهار داشت:“بیت کوین یک شبه +۳٪ دیگر افزایش می یابد و به نظر می رسد که خودش به تنهایی تمام این اتفاقات را رقم میزند و رفته رفته تعداد بیشتر و بیشتری از سرمایه گذاران به بیت کوین به عنوان یک دارایی معتبر برای سرمایه گذاری توجه می کنند. بیت کوین بیش از ۷۰% رشد را تنها در شش هفته گذشته ثبت کرده است.”رید در ادامه اظهار داشت:“یکی از مسائل عجیب و غریب در این مدت وجود واگرایی فاحش بین طلا (-۳.۶%) و نقره (-۴.۴%) از یک سو و بیت کوین (+۱۳.۴ %) در سوی دیگر بوده است. و به نظر می رسد که تقاضای رو به افزایشی برای استفاده از بیت کوین وجود دارد که سابق بر این از طلا به همین منظور و برای مصون سازی در برابر ریسک دلار، تورم و چیزهای دیگر استفاده می شده است.”چندی است که بیت کوین به دلیل عرضه محدود و توانایی ذخیره ارزش در خارج از اکوسیستم مالی سنتی، به عنوان یک شکل جدید و البته بهتر در قالب طلای دیجیتال مطرح شده است.در حالی که بیت کوین طی امسال نزدیک به ۱۵۰% رشد را تجربه کرده است، طلا تنها اندکی بیش از ۲۰% رشد داشته است. وجه اشتراک این است که به نظر میرسد اتخاذ سیاست های پولی و مالی و همچنین افزایش تورم که در پاسخ به ویروس کرونا ارائه شده است نقش تامین سوخت لازم برای رشد هر دو دارایی را بازی می کند.از زمان بروز شیوع کرونا، بانک های مرکزی سعی کرده اند با کاهش سیاست انقباضی، برنامه هایی را برای پمپاژ نقدینگی به اقتصادهای جهانی ارائه دهند.با توجه به چنین شرایطی، بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال دارایی های ایمن در برابر تورم هستند و اگر نظرات آقای رید درخور توجه قلمداد گردد، آنها به طور فزآینده طرفدار بیت کوین هستند.در لحظه نگارش این خبر، قیمت هر واحد بیت کوین برابر با ۱۷۶۹۷ دلار است، در حالی که طلا با قیمت هر اونس برابر ۱۸۶۳ دلار معامله میشود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توجه دویچه بانک به رشد اخیر بیت کوین در مقایسه با سایر بازارها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون