روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مهاجرت اتریوم به الگوریتم مبتنی بر اثبات سهام تا آبان سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ منتشر شد.

مهاجرت اتریوم به الگوریتم مبتنی بر اثبات سهام تا آبان سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاد

[…]

نوشته مهاجرت اتریوم به الگوریتم مبتنی بر اثبات سهام تا آبان سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم فاش کرد که مهاجرت برنامه ریزی شده اتریوم مبتنی بر اثبات کار به الگوریتم اثبات سهام (اتریوم ۲) احتمالاً حداقل تا نوامبر سال ۲۰۲۱ اتفاق نخواهد افتاد.بوترین، همراه با سایر اعضای تیم بنیاد اتریوم، در برنامه هر چه میخواهید بپرسید (AMA) روز سه شنبه مورخ ۱۷ نوامبر شرکت داشتند. در طول جلسه، مشخص شد که طراحی مجدد قرارداد هوشمند اتریوم وب اسمبل (eWASM) نیز به حالت تعلیق در آمده است.طبق گفته تیم اتریوم، این تاخیر به دلیل سختی عملیات اجرایی موجود در پروژه در برابر مزایای بالقوه استقرار زودهنگام آن عنوان شده است.در پاسخ به زمانبندی شاردینگ بلاکچین اتریوم و مهاجرت به الگوریتم اثبات سهام بوترین توضیح داد که مورد اول احتمالاً خیلی زودتر از مورد دوم آماده خواهد شد. برای کاهش خطرات چنین اقدام عظیمی، اعلام هر زمانی برای شروع کار پیش از نوامبر ۲۰۲۱ بسیار غیر واقعی به نظر میرسد:“تقسیم کردن شبکهٔ بلاکچین یا شاردینگ میتواند هر زمان که شبکه از ثبات منطقی برخوردار باشد، انجام شود و من خوشحال خواهم بود که بگویم خیلی منتظر این اتفاق نمی مانیم .برای ادغام و مهاجرت به الگوریتم اثبات سهام میگویم مدت زمانی کمتر از یک سال واقع بینانه نیست. حتی اگر یک اجرای کامل ادغام در ماه فوریه از آسمان نازل شود، باز هم من توصیه میکنم تا ماه نوامبر منتظر بمانیم تا مردم را متقاعد کنیم که الگوریتم اثبات سهام ایمن است.”سرنوشت اتریوم وب اسمبل و سایر اجزای اتریوم ۲دنی رایان نیز در مورد سرنوشت سایر اجزای اتریوم ۲، از جمله چارچوب پیشنهادی وب اسمبل اظهار داشت که قرارداد هوشمند اتریوم وب اسمبل (eWASM) در حال حاضر از نظر توسعه در مقایسه با اتریوم ۲ در اولویت نمی باشد:“من نمیدانم که آیا وب اسمبل هرگز به شبکه اصلی راه پیدا می کند یا نه”وب اسمبل یک پیشنهاد طراحی مجدد برای لایه اجرای قرارداد هوشمند اتریوم است، که قول میدهد اجرای سریع برای قراردادهای هوشمند و قابلیت همکاری در زبان های برنامه نویسی سنتی مانند C C++ و Rust را ارائه دهد.همچنین این برنامه به توسعه دهندگان قرارداد هوشمند این امکان را میدهد که به جامعه توسعه دهندگان جهانی دسترسی بالقوه داشته باشند که این موضوع کار آنها را آسان تر میکند.با این حال، جاستین دریک، محقق و پژوهشگر اتریوم ۲ ، آب پاکی را بر روی توسعه وب اسمبل ریخته و اظهار داشت که “این یک اولویت اصلی برای رویکردی میان مدت نیست.”وی همچنین نشان داد که تحقیق و بهینه سازی شاردینگ درحال انجام است. درخصوص برنامه ادغام و مهاجرت اتریوم به الگوریتم اثبات سهام نیز دریک تصریح کرد:“من انتظار دارم تعامل در این مورد بسیار سخت باشد، خصوصاً زمانی که شبکه اتریوم ۱ به این وسعت استخوان بندی شده باشد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مهاجرت اتریوم به الگوریتم مبتنی بر اثبات سهام تا آبان سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون