روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اتریوم با بازده 284 درصدی مجددا تراز 500 دلاری را ملاقات کرد، تراز بعدی کجاست؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ منتشر شد.

اتریوم با بازده 284 درصدی مجددا تراز 500 دلاری را ملاقات کرد، تراز بعدی کجاست؟

[…]

نوشته اتریوم با بازده ۲۸۴ درصدی مجددا تراز ۵۰۰ دلاری را ملاقات کرد، تراز بعدی کجاست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اتریوم پس از کش و قوس های فراوان، برای اولین بار در مدت زمانی بیش از دو سال نهایتاً موفق شد امروز (۲۰ نوامبر) تراز ۵۰۰ دلاری را بازپس بگیرد.داده ها حاکی از آن است که که جفت ارز ETH/USD در معاملات امروز و پیش از متوقف شدن روند پیشرفت، به سد درخور توجه روانشناختی ۵۰۰ دلاری برخورد کرده است.آخرین قیمت ارزهای دیجیتال در بازار رمزارزهااتریوم در زمان تحریر این خبر تقریباً ۶٪ سود روزانه را برای طرفدارانش بهمراه داشته است و این دستاورد اتر رضایت معامله گران را در پی داشت به گونه ای که خاطرنشان کردند در کل طی سال ۲۰۲۰، برترین آلت‍کوین بازار حتی از بیت کوین (BTC) نیز عملکرد بهتری را به ثبت رسانده است.بازده سالیانه ۲۸۴ درصدی برای اتر و ۱۵۵ درصدی برای بیت کوینمقایسه رشد بیت کوین و اتریومکف قیمتی ایجاد شده برای اتریوم در اواسط ماه مارس، درست پس از سقوط ارزش دارایی ها ناشی از شیوع ویروس کرونا، همانند ماجرای بیت کوین همچنان موثرترین نقش آفرین این میدان بوده است.در آن زمان، ETH/USD فقط ۱۱۷ دلار معامله میشد و این بدان معنی است که تراز دست یافته در روز جاری ۳۲۷٪ افزایش را نشان میدهد، در حالی که BTC/USD رقم ۴۱۱٪ را از کف ۳۶۰۰ دلاری تا تراز ۱۸۴۲۰ دلاری به ثبت رسانده است.گذشته از لمس تراز ۵۰۰ دلاری قیمت توسط اتر، از ژوئن سال ۲۰۱۸ این اولین بار بود که چنین اتفاقی رخ داده است. گفتنی است سایر آلتکوین های بزرگ نیز علائمی از حیات دوباره را نشان دادنده اند، به ویژه لایت کوین (LTC) که با ثبت ۱۲% سود روزانه تنها آلتکوینی بزرگی است که در ماه گذشته با ثبت ۷% رشد نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری را داشته است.پیش از این، مایکل ون دوپوپه، تحلیلگر بازارهای کوین تلگراف، استدلال کرده بود که باید منتظر یک “فصل آلتکوین” جدید بود اما یک سقف واقعی برای اجرای افزایش بعدی قیمت اتر ممکن است تراز ۲۰،۰۰۰ دلاری باشد.در همین حال الکس ساندرز، مدیرعامل ناگتز نیوز (Nugget’s News) در مصاحبه ای با ون دوپوپه پیش بینی کرد که قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۱ سطح ۱۴۰۰ دلار را پشت سر خواهد گذاشت.بیت کوین اوج ۱۸۴۲۰ دلاری را دوباره به چالش خواهد کشیددر همین حال، بیت کوین توجهات را مجدداً به خود جلب کرده و تراز ۱۸۰۰۰ دلاری را پس گرفته و با مقاومت تراز ۱۸،۴۲۰ دلاری قبلی روبرو است.پیش بینی رسیدن بیت کوین به ارقام بیشتر همچنان از شانس بالایی برخوردار است بطوریکه سطح بعدی این روند صعودی تراز ۲۰،۰۰۰ دلار برآورد میشود.بازگشت قیمت در روند معکوس تا سطح ۱۱،۶۰۰ دلاری هنوز غیرممکن نیست، اما تراز ۱۷۲۰۰ دلاری اکنون به عنوان یک کف قدرتمند پشتیبانی برای طرفداران بازار افزایشی عمل میکند.منبع: cointelegraph

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اتریوم با بازده 284 درصدی مجددا تراز 500 دلاری را ملاقات کرد، تراز بعدی کجاست؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون