روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد قیمت بیت کوین و اتریوم ، صعود دارایی صندوق گری اسکیل به 10 میلیارد دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ منتشر شد.

رشد قیمت بیت کوین و اتریوم ، صعود دارایی صندوق گری اسکیل به 10 میلیارد دلار

[…]

نوشته رشد قیمت بیت کوین و اتریوم ، صعود دارایی صندوق گری اسکیل به ۱۰ میلیارد دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صندوق مدیریت دارایی گری اسکیلارزش سرمایه صندوق مدیریت دارایی دیجیتال گری اسکیل (Grayscale) به دنبال رشد قیمت بیت کوین ، اتریوم و دیگر رمز ارزها رکوردی جدید را از خود به جای گذاشت.این صندوق مدیریت سرمایه موفق شده است در غالب صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین گری اسکیل تراست، اتریوم گری اسکیل تراست و غیره موفق شده است به این دستاورد مهم دست یابد.در حالی که بیت کوین ، اتریوم و دیگر آلت کوین ها در ۲۴ ساعت گذشته یک جهش بزرگ را تجربه کرده اند، مدیر برجسته صندوق دارایی های رمزنگاری شده گری اسکیل (Grayscale)، در توییتر خود به یک نقطه عطف عظیم اشاره کرده است.ارزش دارایی های تحت کنترل این صندوق آمریکایی مدیریت دارایی های رمزنگاری شده به تازگی از مرز ۱۰ میلیارد دلار عبور کرده است. این اتفاق به دو دلیل رخ داد. دلیل اول افزایش شدید قیمت بیت کوین که طی یک ماه گذشته ۶۰ درصد و طی روز گذشته ۵ درصد رشد داشته و دلیل دوم حجم بسیار بالای سرمایه ورودی به این صندوق است. اتریوم نیز در همین دوره زمانی رشد قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است.حجم سرمایه صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل به دنبال افزایش علاقه شدید مردم به ارزهای دیجیتال در مقایسه با دیگر بازارها، افزایش یافت. این افزایش علاقه همچنین فرصت خوبی را برای موسسات فعال در حوزه کریپتو فراهم کرده تا سهام خود را در غالب کریپتو بفروش برسانند.افزایش اعتبار صندوق مدیریت دارایی های دیجیتال گری اسکیلسرمایه های سازمانی سر به فلک کشیده!دلیل اصلی رالی صعودی کنونی بیت کوین طی روزها و هفته های گذشته را می توان افزایش قابل توجه سرمایه ورودی به سازمان ها و صندوق های مدیریت دارایی عنوان کرد. هفته گذشته استنلی دراکمن میلر (Stanley Druckenmiller)، یکی از میلیاردرهای وال استریت فاش کرد که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده. او بیان کرد که سرمایه گذاری در ارزهای رمرزنگاری شده را می توان نسبت به خرید طلا گزینه بهتری قلمداد کرد، بخصوص با توجه به تورمی که این روزها در اقتصاد جهانی می توان مشاهده کرد. پل تودور جونز (Paul Tudor Jones)، یکی دیگر از سرمایه گذاران حوزه کریپتو در متن تحقیقاتی که در ماه می منتشر کرده بود نوشته است:“من شخصاً طرفدار مالکیت بیت کوین نیستم ولی ضرورت آن را در دنیای امروز و با توجه به سیاست های اقتصادی نامناسب حس می کنم. بنابر این ما باید استراتژی معاملاتی خود را با شرایط کنونی مطابقت دهیم ما تفاهمنامه (Tudor BVI)، را بروز کردیم تا به نوعی بیان کنیم این احتمال وجود دارد که در آینده معاملات این صندوق را با بیت کوین انجام دهیم.ما این تفاهم نامه را بسیار محتاطانه نوشتیم و به تایید رساندیم. ما درصد بسیار کمی از دارایی خود را برای معاملات آتی بیت کوین در نظر گرفته ایم و دائما آن را بررسی و به روز رسانی خواهیم کرد.”لازم به ذکر است پول سرمایه گذاران مستقل یا همان سرمایه های کوچک در دست نهادهای کوچک یا مردم نیز در حال تزریق شدن به بازار بیت کوین است. بنابر گزارش ها، در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ مبلغی بالغ بر ۱.۶ میلیارد دلار وارد اکوسیستم بیت کوین شده.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد قیمت بیت کوین و اتریوم ، صعود دارایی صندوق گری اسکیل به 10 میلیارد دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون