روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رکورد زنی اتریوم ، این بار در تعداد آدرس های دارای حداقل 1 eth از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ منتشر شد.

رکورد زنی اتریوم ، این بار در تعداد آدرس های دارای حداقل 1 eth

[…]

نوشته رکورد زنی اتریوم ، این بار در تعداد آدرس های دارای حداقل ۱ ETH اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رکورد زنی اتریومثبت رکورد دیگری در ارتباط با آدرس های کیف پول اتریوم (ETH) خبرهای خوشی را در خصوص “اثر شبکه ای” ارزهای رمزپایه با خود به همراه دارد.شاید نمایش تحسین برانگیز بیت کوین (BTC) تیتر اول سایت های خبری را به خود اختصاص داده باشد، اما این ارز رمزپایه تنها کوینی نیست که می تواند چگونگی عملکرد بازار رمز ارزها را به تصویر بکشد.بر اساس داده های گلس نود (Glassnode)، تعداد آدرس های کیف پول اتریوم که حداقل ۱ ETH را در خود جای داده اند پنجشنبه (۱۹ نوامبر) به بالاترین میزان خود رسیده است:“تعداد آدرس هایی که بیش از ۱ اتریوم داشتند به تازگی به رکورد ۱۱۷۰۵۹۸ مورد رسیده است،رکورد قبلی ۱۱۷۰۵۰۸ آدرس بود که اوایل پنجشنبه مشاهده شده بود.”در زمان تحریر این خبر، اتریوم در ترازی بالاتر از ۵۰۰ دلار در حال معامله است و همچنان به روند صعودی قوی خود که از ابتدای ماه نوامبر شروع کرده بود، ادامه می دهد. البته ذکر این موضوع لازم است که هر کاربر این امکان را دارد تا چندین آدرس کیف پول ایجاد کند. لذا رشد قابل توجه در تعداد آدرس های اتریوم و رسیدن آن به حدود ۱.۱۷ میلیون آدرس را نباید به معنای ورود همین مقدار کاربر حقیقی یا نهادی به شبکه اتریوم و جامعه خریداران آن قلمداد کرد.با این حال تعداد بالای دارندگان اتر، علاوه بر اینکه می تواند نشان دهنده تمایل بازار به حفظ روند صعودی باشد، دو عامل مهم دیگر را نیز یادآوری می کند. اول، افزایش محبوبیت اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) و ارز رمزهای مبتنی بر شبکه اتریوم که از آن استفاده می کنند. در عین حال که ارزش بسیاری از این توکن ها نسبت به زمان صدورشان کاهش یافته است و بعضا دارندگان خود را متحمل ضرر کرده اند، با این وجود ارزش کل دلاری قفل شده در دیفای در زمان نگارش این مطلب در حدود ۱۴.۰۵ میلیارد دلار برآورد شده است.علاوه بر این، در حال حاضر و مطابق با برنامه ریزی ها راه اندازی فاز صفر اتریوم ۲.۰ در تاریخ ۱ دسامبر عملیاتی خواهد شد. همچنین بنابر وعده ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، بنیانگذار اتریوم، جامعه این رمز ارز می تواند انتظار داشته باشد که در آینده و با عملیاتی شدن این بروزرسانی پیشرفت های اساسی در مقیاس پذیری و توسعه شبکه را شاهد باشد.همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، در اوایل امروز گزارش شده است که ، قیمت فعلی اتر یک اوج را بعد از دو سال و نیم از خود نشان داده است ، بگونه ای که خود را به جهت عملکرد در قیاس با بیت کوین در سال ۲۰۲۰ مطرح می سازد.همانطور که ساعاتی پیش اشاره شد، اتر به اوج قیمتی خود در دو سال و نیم گذشته رسیده و در سال ۲۰۲۰ عملکردی فراتر از بیت کوین را از خود به نمایش گذاشته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رکورد زنی اتریوم ، این بار در تعداد آدرس های دارای حداقل 1 eth از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون