روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رقابت حجم سرمایه بیت کوین با شرکت های بزرگ میلیارد دلاری ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ منتشر شد.

رقابت حجم سرمایه بیت کوین با شرکت های بزرگ میلیارد دلاری !

[…]

نوشته رقابت حجم سرمایه بیت کوین با شرکت های بزرگ میلیارد دلاری ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حجم سرمایه بیت کوینحجم سرمایه بیت کوین (Bitcoin) روز به روز در حال افزایش است و این موضوع باعث شده است که جامعه رمز ارز به مقایسه جایگاه طلای دیجیتال با شرکت های بزرگ چند میلیارد دلاری بپردازند.استقبال مردم از اولین ارز دیجیتال و افزایش پذیرش آن به یک دارایی امن باعث شده است که بیت کوین رکورد جدیدی را از خود به جای بگذارد. به طوری که هم اکنون شرکت های بزرگ دنیا از لحاظ حجم دارایی یا ارزش بازار یکی پس از دیگری در حال تسلیم شدن در برابر این رمز ارز محبوب هستند.طی هفته های گذشته و هم زمان با کاهش التهاب بازار فارکس، قیمت بیت کوین با افزایشی ۷۰ درصدی مواجه شده است. این در حالی است که در همین بازه زمانی شاخص S&P 500 تنها چند درصد رشد داشته است.افزایش قیمت بیت کوین شکل گیری یک اوج قیمتی دیگر در تایم فریم بلندمدت آن را به دنبال داشته است و مارکت کپ (Market Cap) این طلای دیجیتال را به بالاترین سطوح خود رسانده داده است.BTC در حال رقابت با شرکت های بزرگ دنیاطبق یادداشت آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، کارآفرین و سرمایه گذار آمریکایی، تعداد شرکت هایی که دارای حجم بازاری بزرگتر از بیت کوین هستند به ۱۱ مورد کاهش یافته است. وی در این خصوص نوشته است:“در حال حاضر فقط ۱۱ شرکت با حجم بازاری بزرگتر از بیت کوین وجود دارند.”مقایسه حجم سرمایه بیت کوین و دیگر شرکت هاالبته خبرهای جدیدتر حاکی از آن است که در واقع تعداد این شرکت ها ۱۶ الی ۱۷ مورد است. چرا که داده ها از زمان انتشار این مطلب از سوی پمپلیانو بروزرسانی شده اند. در میان این شرکت ها می توان نام هایی چون آرامکو عربستان سعودی (Aramco)، مایکروسافت (Microsoft)، اپل (Apple)، آلفابت (Alphabet) و فیسبوک (Facebook) را مشاهده کرد.لازم به ذکر است ارزش بازار بیت کوین به تازگی از شرکت جی پی مورگان (JP Morgan) پیشی گرفته است و نکته جالبش توجه این است که این شرکت قبلا یکی از بزرگترین منتقدان رمز ارزها بوده است.پادشاه رمز ارز ها در حال رشدتحلیلگران اعتقاد دارند که بیت کوین همچنان دارای پتانسیل رشد است. در همین حال رائول پال (Raoul Pal)، مدیر عامل ریل ویژن (Real Vision)، نیز در مورد عواملی که می توانند قیمت بیت کوین را از محدوده فعلی به تراز ۱۰۰ هزار دلار برساند صحبت کرده است:“عملکرد بیت کوین بسیار قدرتمند و فراگیر بوده است و این امر باعث شده است که بحث های شکل گرفته پیرامون سایر دارایی ها سریعاً و کاملا به فراموشی سپرده شود. من در زندگی حرفه ای خودم هرگز ندیده بودم تجارتی آنچنان غالب باشد که پرداختن به دارایی های دیگر را اینچنین بی معنی کند. فشارهای کلان، جریان ها، فناوری، جمعیت و فشارهای اجتماعی همه در این لحظه از زمان با یکدیگر همگرا شده اند و پاسخ تمامی بازارها به این عوامل یک کلمه است: بیت کوین.”تایلر وینکلووس (Tyler Winklevoss)، سرمایه گذار ریسک پذیر بیت کوین و بنیان گذار صرافی جمینی (Gemini)، به تازگی گفته است که فکر می کند قیمت این کوین از ۵۰۰ هزار دلار نیز فراتر خواهد رفت زیرا اعتقاد دارد که این ارز دیجیتال به لحاظ بنیادین بهتر و با ارزش تر از طلا است چرا که بر خلاف این فلز گرانبها بیت کوین واقعا نایاب است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رقابت حجم سرمایه بیت کوین با شرکت های بزرگ میلیارد دلاری ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون