روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ادغام یرن فایننس با پیکل فایننس با هدف افزایش بازده yearn.finance از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ منتشر شد.

ادغام یرن فایننس با پیکل فایننس با هدف افزایش بازده yearn.finance

[…]

نوشته ادغام یرن فایننس با پیکل فایننس با هدف افزایش بازده Yearn.finance اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ادغام پروتکل دیفای یرن فایننسآندره کرونیه (Andre Cronje)، بنیان گذار یرن فایننس (Yearn.Finance)، از ادغام پروتکل دیفای پیکل فایننس (Pickle Finance) با پروتکل دیفای خود در آینده نزدیک خبر داد.کرونیه هدف اصلی از این اقدام را افزایش بازده یرن فایننس بواسطه استفاده از توانمندی ها و سیاست گذاری های پیکل در ساختار خود عنوان کرده است.پس از رخنه هکرها به پروتکل پیکل فایننس و وارد آمدن خسارت ۲۰ میلیون دلاری به کاربران پروژه پیکل ، حال دست اندکاران پروتکل مالی غیرمتمرکز یرن فایننس در نظر دارند به کمک پیکل شتافته و ضمن جبران خسارات وارد شده به کاربران این پروتکل، مشوق های مالی بیشتری را برای این پلتفرم کشت سود ایجاد کنند.طبق اطلاعیه آندره کرونیه، این راهکار برای جلوگیری از دوباره کاری، افزایش توانمندی های تخصصی و بهره گیری از تجربیات مشترک دو پروژه طراحی شده است. به گفته وی، کدنویسی این دو پروژه YFI و Pickle Finance بسیار شبیه به یکدیگر انجام شده است و از این نظر هم ادغام این دو پروژه دیفای منطقی و سر راست خواهد بود.پروتکل دیفای پیکل فایننسپروژه پیکل فایننس سرمایه گذاران را تشویق کنید می کند استیبل کوین هایی را که بیش از پشتوانه فیات خود ارزش دارند را بفروش رسانده و به خرید استیبل کوین هایی بپردازند که ارزشی کمتر از ارزهای فیات پشتوانه خود دارند. هدف اصلی این پلتفرم مشخص کردن ارزش واقعی رمز ارزهای پشتوانه دار و حفظ تعادل میان آنها و ارزهای فیات است.مشارکت راهبردیبه گفته اندره کرونیه، توسعه دهنده نرم افزار، اولین قدم در این راه ادغام کل دارایی های قفل شده (TVL) در مخازن پیکل جارز (Pickle Jars) و مخزن v2 یرن خواهد بود. به گفته وی مراحل بعدی ادغام نیز برنامه ریزی شده است.هدف نهایی از این اقدام افزایش بازده یرن فایننس با بکارگیری استراتژی های درآمدزایی پیکل در ساختار جدید Yearn.Finance است. یرن که به تازگی یک بودجه عملیاتی را پی ریزی کرده است، در نظر دارد توسعه دهندگان پیکل و تئوریسین های استراتژی مالی آن را برای طراحی راهبردها و ساختار دریافت کارمزد جدید در مخازن آینده این پروتکل بکار گیرد.پروژه های مبتنی بر اکوسیستم مالی غیرمتمرکز همچون یرن فایننس و پیکل سرویس های غیرمتمرکز و نوظهور مبتنی بر فناوری بلاکچین هستند که اهداف بزرگی را دنبال می کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادغام یرن فایننس با پیکل فایننس با هدف افزایش بازده yearn.finance از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×