روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بیت کوین : سرعت گرفتن btc برای رسیدن به تراز 20000 دلاری ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ منتشر شد.

تحلیل بیت کوین : سرعت گرفتن btc برای رسیدن به تراز 20000 دلاری !

[…]

نوشته تحلیل بیت کوین : سرعت گرفتن BTC برای رسیدن به تراز ۲۰۰۰۰ دلاری ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین – ۵ آذرروند صعودی بیت کوین (Bitcoin) با شدت زیادی ادامه دارد و اکنون این رمز ارز به بالاترین رنج قیمتی خود رسیده است. به اعتقاد تحلیل گران حفظ قیمت بالاتر از تراز ۱۹ هزار دلار برای تداوم روند صعودی بیت کوین در کوتاه مدت بسیار حیاتی است.اگر این نفوذ قیمتی تا مرز ۲۰ هزار دلار تداوم داشته باشد، نرخ قیمت بیت کوین به دلار (BTC/USD) به عصری جدید وارد خواهد شد.روند حرکتی BTC همچنان صعودی بوده و اینگونه به نظر می رسد که تا رسیدن آن به اوج قیمت خود عاملی جلودار آن نخواهد بود. روز سه شنبه عبور گل سرسبد ارزهای دیجیتال از مرز ۱۹ هزار دلار، شگفتی آفرین شد. اما نکته مهمتر این بود که این رمز ارز توانست موقعیت خود در بالای تراز ۱۹ هزار دلار را نیز تثبیت نماید.در زمان نوشتن این مطلب، بیت کوین در تراز ۱۹۱۸۲ دلار و بالاتر از قیمت میانگین ماهیانه خود در حال نوسان است. اکنون همه در انتظار خیز برداشتن BTC برای عبور از مرز ۲۰ هزار دلار هستند، چرا که این اتفاق به منزله ورود پادشاه ارزهای دیجیتال به یک دوره جدید کشف قیمت خواهد بود.تحلیل بیت کوینعلی رغم شاخص های تحلیل تکنیکال و زنجیره ای که روند نزولی قیمت بیت کوین را پیشنهاد می دهند، BTC همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد. بنابراین این افزایش قیمت می تواند به دنبال طمع، امید یا رضایتمندی سرمایه گذاران شکل گرفته باشد. با این حال باید توجه داشت که پس از یک دوره صعودی طولانی مدت، تغییر روند قیمت در خلاف جهت قریب الوقوع خواهد بود.در حال حاضر باقی ماندن قیمت در بالای خط میانی، اولین گام در حفظ روند صعودی بیت کوین خواهد بود. از سوی دیگر، به نظر می رسد شاخص قدرت نسبی (RSI) بعد از رد شدن از ناحیه اشباع خرید و قرار گرفتن در بالای خط میانی، موقعیت خود را حفظ کرده است. اگر این روند صعودی قابل توجه تکرار شود، ارزش دلاری این رمز ارز پیشرو به بالاتر از تراز ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.نمودار ۴ ساعته بیت کوین به دلارتحلیل چارت ۴ ساعته قیمت بیت کوین – ۵ آذرعلاوه بر این ، قیمت بیت کوین در بازه زمانی ۴ ساعته، بالاتر از هر سه شاخص میانگین ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه خود قرار گرفته است. این اختلاف به طور خاص در نمودار میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه قابل توجه تر بوده است. در بازار صعودی، قرار گرفتن قیمت بالاتر از شاخص ۵۰ SMA یک عامل حیاتی خواهد بود. فاصله ی ایجاد شده میان تراز میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه با ترازهای میانگین متحرک ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه باعث شده است تا حضور سرمایه گذاران در بازار بیت کوین دو چندان شود.در همین راستا می توان گفت که پایین تر آمدن قیمت بیت کوین از مرز حمایتی میانگین متحرک، روند صعودی آن برای رسیدن به اوج قیمتی را با شکست همراه خواهد ساخت. همچنین افت شاخص RSI به زیرخط میانی می تواند فشار حرکت نزولی را تشدید نماید. با این حال این احتمال نیز وجود دارد که BTC در تراز ۵۰ SMA و نیز در سطح ۱۸ هزار دلار با حمایت خریداران مواجه شود.در نهایت در صورت بسته شدن چارت در منطقه قیمتی ۱۷۰۰۰ دلار، احتمال ادامه روند ریزشی وجود خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بیت کوین : سرعت گرفتن btc برای رسیدن به تراز 20000 دلاری ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×