روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل ریپل: افزایش قیمت 100 درصدی xrp در صورت حفظ محدوده حمایتی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ منتشر شد.

تحلیل ریپل: افزایش قیمت 100 درصدی xrp در صورت حفظ محدوده حمایتی

[…]

نوشته تحلیل ریپل: افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی XRP در صورت حفظ محدوده حمایتی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش قیمت صد در صدی XRPتوکن XRP ، در صورت حفظ محدوده حمایتی خود، این فرصت را خواهد داشت تا پس از سال ها دوباره افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی تا تراز ۱ دلاری را تجربه کند. بدیهی است که حفظ این موقعیت برای ریپل بسیار حیاتی می باشد.با اینکه بیت کوین (Bitcoin) نیز می تواند افزایش قیمت جدیدی را تجربه کند، کوین های دیگر نیز در حال قدرت نمایی هستند. یکی از این کوین ها XRP می باشد که طی هفته های گذشته روند صعودی قدرتمندی را در نمودار خود به نمایش گذاشته است. طی ماه نوامبر، قیمت XRP از تراز ۰.۲۲ دلار به ۰.۷۸ دلار افزایش یافت و پس از یک اصلاح قیمت به سطح ۰.۴۵ دلار بازگشت.نمودار روزانه توکن XRP ریپل به خوبی نقاط مقاومت و حمایت را نشان می دهد. اولین ناحیه مقاومت انبوه در رنج قیمت ۰.۴۵ دلار واقع شده است. با کاهش شدید قیمت بیت کوین به تراز ۱۶۲۰۰ دلار در روز شکرگزاری، توکن XRP یک اصلاح قیمت تا محدوده ذکر شده را تجربه کرد. طبق نمودار، این کوین با یک جهش مقاومتی، ۴۰ درصد افزایش قیمت را شاهد بوده است.تحلبل تکنیکال ریپلاگر XRP حمایت خود در ناحیه ۰.۴۵ دلاری را از دست می داد، احتمالاً با حمایت در تراز ۰.۳۳ دلار مواجه می شد که پیشتر در نقش یک تراز مقاومتی ظاهر شده بود.با ادامه این روند، سطوح مقاومت XRP کدام ها خواهند بود؟به نظر می رسد که ناحیه مقاومت بعدی تراز ۰.۶۹ دلار باشد که پیش از رسیدن XRP به تراز ۱ دلار، نقشی بسیار حساس را ایفا خواهد کرد.تحلیل چارت ریپل با فیبوناچی اکستنشنابزار فیبوناچی اکستنشن برای تعیین نواحی مقاومت در نمودار XRP مفید خواهد بود. سقف و کف قیمت در ابزار فیبوناچی با اعداد “۱” و “۰” نمایش داده می شوند. در این نمودار، کف قیمت فیبو در محدوده ۰.۲ دلار و سقف قیمت در محدوده ۰.۶ دلار واقع شده است.پس ناحیه مقاومت احتمالی بعدی، سطح ۱.۶۱۸ فیبوناچی در ۱.۱۳ دلار خواهد بود. ناحیه مقاومت دوم هم تراز ۱.۷۰ دلار است که معادل سطح ۲.۶۱۸ فیبو می باشد.در این میان، محدوده مقاومت نخست در ناحیه ۱.۰۸ تا ۱.۱۸ دلار، از اهمیت بسیاری برخوردار است، چرا که این محدوده در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک ناحیه مقاومتی عمل کرده است. می توان اینچنین استدلال کرد که با شکست ناحیه ۰.۷۰ دلاری، پیشروی قیمت XRP تا محدوده ۱.۰۸ تا ۱.۱۸ دلار نیز محتمل خواهد بود.آنچه باید در مورد نمودار بیت کوین/ریپل بدانیدتحلیل چارت حمایت مقاوت xrp/btcخوشایندترین سناریو برای سرمایه گذاران آن خواهد بود که پس از شکسته شدن یک محدوده مقاومت، این ناحیه به یک سطح حمایتی جدید تبدیل شود. نمودار بیت کوین/ریپل نیز نشان دهنده همین روند حیاتی است که در آن احتمال تبدیل شدن ناحیه مقاومت پیشین (خطوط سبز) به یک سطح حمایتی بسیار بالا می باشد. اواخر سال ۲۰۱۹ و اوایل سال ۲۰۲۰، این محدوده برای مدت زمان قابل توجهی به یک ناحیه مقاومتی تبدیل شده بود.با این حال در ادامه سال این مقاومت شکسته شد و قیمت این جفت ارز با افت تا محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۵۰۰ ساتوشی همراه گردید.با شکست مقاومت اخیر در تراز ۰.۰۰۰۰۴۰۰۰ ساتوشی، سرمایه گذازان ریسک پذیر (گاوها) انتظار دارند که سطح مقاومت تراز ۰.۰۰۰۰۲۴۰۰ ساتوشی، به یک سطح حمایتی جدید تبدیل شود. اگر این اتفاق رخ دهد، احتمال ۱ دلاری شدن XRP بسیار زیاد خواهد بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل ریپل: افزایش قیمت 100 درصدی xrp در صورت حفظ محدوده حمایتی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×