روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آمادگی صرافی ام تی گاکس برای جبران بخشی از خسارت 2.6 میلیارد دلاری! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ منتشر شد.

آمادگی صرافی ام تی گاکس برای جبران بخشی از خسارت 2.6 میلیارد دلاری!

[…]

نوشته آمادگی صرافی ام تی گاکس برای جبران بخشی از خسارت ۲.۶ میلیارد دلاری! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صرافی ام تی گاکسصرافی ام تی گاکس (Mt.Gox)، بزرگترین صرافی مبادله بیت کوین در گذشته ای نچندان دور، در سال ۲۰۱۳ مورد حمله ی هکرها قرار گرفت و بیش از ۸۵۰ هزار واحد از دارایی های بیت کوین (Bitcoin) خود را از دست داد.از آن زمان تا کنون این صرافی به دنبال راهی برای جبران خسارت سنگین وارد آمده به کاربران خود است.نوبوکی کوبایاشی (Nobuaki Kobayashi)، وکیل صرافی ام تی گاکس، در تاریخ ۱۵ دسامبر پیشنویس طرح جبران خسارات مالی وارد آمده به کابران این صرافی را برای تصویب به دادگاه تقدیم کرد. بر اساس اعلام رسمی در وبسایت ام تی گاکس، دادگاه مستقر در توکیو با همکاری یک بازرس خارجی این طرح را مورد بررسی قرار خواهند داد و مشخص خواهند ساخت که آیا از برنامه ارائه شده در این پیش نویس استفاده خواهد شد یا خیر.این برنامه پس از آن به جریان افتاده است که کوبایشی در اکتبر ۲۰۲۰ برای ارائه برنامه خسارت مالی مهلتی دوباره را دریافت کرد. همچنانکه گزارش شده است، دادگاه منطقه توکیو مهلت تهیه و ارسال این پیش نویس را تاریخ ۱۵ دسامبر سال ۲۰۲۰ تعیین کرده بود.این صرافی که در سال ۲۰۱۰ تاسیس شده، بزرگترین حمله هکرها در حوزه رمزارز تا به امروز را تجربه کرده است. این صرافی در مجموع و به دنبال صورت گرفتن دو هک در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴، مبلغ ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار دلار بیت کوین را از دست داده است. با این حال مشتریان این صرافی پس از گذشت چندین سال، هنوز غرامتی بابت دارایی های از دست رفته خود دریافت نکرده اند. کوبایاشی وکیل ژاپنی که برای نظارت بر پروسه پرداخت غرامت استخدام شده بود اعلام کرده است که ۱۵۰ هزار رمزارز بیت کوین برای پرداخت به مشتریان آماده شده است، ولی معلوم نیست چرا هر بار این بازپرداخت به تعویق می افتد.در نهایت صرافی ام تی گاکس همچنان در حال پیشبرد طرح جبران خسارات مالی کاربران خود است، هرچند جبران همه ی خسارت های وارد آمده، آن هم با این قیمت بیت کوین، سخت به نظر می رسد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آمادگی صرافی ام تی گاکس برای جبران بخشی از خسارت 2.6 میلیارد دلاری! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×