روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد انفجاری قیمت اتریوم ، به دنبال رالی قدرتمند بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ منتشر شد.

رشد انفجاری قیمت اتریوم ، به دنبال رالی قدرتمند بیت کوین

[…]

نوشته رشد انفجاری قیمت اتریوم ، به دنبال رالی قدرتمند بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد انفجاری قیمت اتریومرشد انفجاری قیمت اتریوم (ETH) به دنبال رالی صعودی قدرتمند بیت کوین (Bitcoin)باعث شده است تا این آلت کوین شاخص رشد قیمتی قابل توجه تا تراز ۶۷۰ دلار را تجربه نماید.طبق داده های سایت تحلیلی نومیکز (Nomics)، اتریوم پس از تجربه یک روند صعودی شارپ و رسیدن به تراز ۶۷۰ دلاری، هم اکنون در بالاترین رنج قیمت سالانه و بالاترین سطح از ۱۸ می ۲۰۱۸ تا کنون در حال معامله است.دومین رمزارز برتر، از نظر حجم بازار، در روز گذشته بیش از ۱۰ درصد و در ماه گذشته ۳۳ درصد رشد را تجربه کرده است. ارزش اتریوم طی سال گذشته، چیزی در حدود ۳۵۵ درصد افزایش یافته است. در واقع اتریوم در ابتدای سال با قیمت ۱۴۰ دلار معامله می شد و ارزش آن در ماه مارس به کمترین میزان خود یعنی ۱۱۰ دلار کاهش یافت. این افت قیمت به دنبال همه گیری ویروس کرونا و رکود اقتصادی ناشی از آن روی داد.اما اکنون روزهای سخت اتریوم گذشته است. عملکرد این آلت کوین طی سال گذشته، از نظر درصد رشد، حتی از بیت کوین هم بهتر بوده است. اما بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته و برای اولین بار ترازهای ۲۱۰۰۰، ۲۲۰۰۰ و ۲۳۰۰۰ دلار را با فاصله زمانی کمی در هم شکست. بر خلاف بیت کوین، ETH هنوز هم با بالاترین تراز قیمتی خود یعنی ۱۳۳۹ دلار فاصله دارد. این در حالی است که بیت کوین پس از چندین تلاش ناموفق، سرانجام توانست مقاومت ۳ ساله خود را پشت سر گذاشته و هم اکنون در بالاترین رنج قیمت تاریخی خود در نوسان است.در سال ۲۰۱۷ و زمانی که بیت کوین به تازگی صعود شارپی را پشت سر گذاشته بود، معرفی معاملات فیوچرز آن از سوی بورس کالای شیکاگو (CME) و بازار جهانی کوبه (CBOE) کمک کرد تا روند صعودی بیت کوین در کوتاه مدت حفظ شود و هم اکنون به نظر می رسد که رویداد مشابهی برای اتریوم در حال رخ دادن باشد.با توجه به نوسانات بالای بازار و احساسی شدن آن و تحرکات چند ماه گذشته هر تغییر روندی محتمل است، ممکن است قیمت بیت کوین و به دنبال آن سایر آلت کوین ها ناگهان بریزد یا بالا برود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد انفجاری قیمت اتریوم ، به دنبال رالی قدرتمند بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×