روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر ارشد گوگنهایم: باید منتظر بیت کوین 400 هزار دلاری باشیم! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ منتشر شد.

مدیر ارشد گوگنهایم: باید منتظر بیت کوین 400 هزار دلاری باشیم!

[…]

نوشته مدیر ارشد گوگنهایم: باید منتظر بیت کوین ۴۰۰ هزار دلاری باشیم! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ۴۰۰ هزار دلاریبه گفته اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری گوگنهایم (Guggenheim)، قیمت بیت کوین باید ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد. او همچنین فاش کرد که شرکت او زمانی به خرید BTC مبادرت ورزیده، که با ۱۰ هزار دلار قیمت داشته است.بنابر اظهارات مینرد، این رمزارز تازه در ابتدای راه خود قرار دارد و باید منتظر بیت کوین ۴۰۰ هزار دلاری باشیم.با رسیدن قیمت بیت کوین به تراز ۲۳۰۰۰ دلار، برای اولین بار در تاریخ، سرمایه گذاران وال استریت می گویند با توجه به ارزش بازار این کوین، قیمت واقعی آن باید بسیار بیشتر از اعداد محقق شده باشد. اسکات مینرد، مدیر ارشد سرمایه گذاری در گوگنهایم، روز چهارشنبه (۱۵ دسامبر) در یک مصاحبه تلفنی با تلویزیون بلومبرگ گفت که قیمت این رمزارز باید ۲۰ برابر قیمت فعلی آن باشد.“طبق تحلیل های فاندامنتالی که شرکت ما روی بیت کوین انجام داده است قیمت BTC باید ۴۰۰ هزار دلار باشد، ما سعی بر بررسی کامل و مداوم بازار داریم و تا زمانی که توانایی انجام آن را داشته باشیم، به این کار ادامه خواهیم داد.”این سخنان مینرد درست در زمانی زده بیان شده است که BTC مرز ۲۳ هزار دلار را نیز رد کرده و در طی مصاحبه اش اعلام کرد که شرکت گوگنهایم در دورانی بخشی از بودجه خود را به خرید رمزارز بیت کوین اختصاص داده است که این رمزارز ۱۰ هزار دلار قیمت گذاری شده بود.طبق گزارشات منتشر شده در اواخر ماه نوامبر، گوگنهایم درخواست جدیدی را برای خرید ۵۰۰ میلیون دلار BTC به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارائه داده است. اکنون با توجه به قیمت فعلی BTC، این شرکت بیش از ۱۰۰ درصد در سود است. مینرد در ادامه به بیان نظراتش در خصوص بیت کوین ۴۰۰ هزار دلاری پرداخت:“BTC ویژگی های مشترک زیادی با طلا دارد، ولی قیمت آن غیرمعمولی است.”پیش بینی بیت کوین ۴۰۰ هزار دلاریفاندامنتال BTC قوی تر از همیشه!در حال حاضر، سرمایه گذاری روی BTC بیشتر از هر زمان دیگری افزایش یافته است و هر روز تعداد بیشتری از سرمایه گذاران و شرکت ها به سرمایه گذاری در بیت کوین مبادرت می ورزند و همین قضیه باعث استحکام شرایط فاندامنتال این رمزارز خواهد شد.به تازگی شرکت بیمه مس میوچال (MassMutual) در حدود ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است و همچنین طبق گزارش های جی پی مورگان (JP Morgan)، شرکت های بیمه و بازنشستگی که علاقمند به سرمایه گذاری در BTC هستند به صورت بالقوه می توانند سرمایه ۶۰۰ میلیار دلاری را به بازار این رمزارز سرازیر کنند.همچنین، در اواخر هفته گذشته گزارش شده است که شرکت رافر اینوستمنت (Ruffer Investment)، یک شرکت مدیریت دارایی مستقر در انگلیس، اقدام به خرید مقدار زیادی بیت کوین کرده است و شرکت مدیریت دارایی دیجیتال وان ریور (One River) هم اقدام به خرید ۶۰۰ میلیون دلار BTC و ETH کرده است.با این حجم از سرمایه گذاری در دنیای رمزارزها، رشد سریع تر بازار کرپیتوکارنسی را شاهد خواهیم بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر ارشد گوگنهایم: باید منتظر بیت کوین 400 هزار دلاری باشیم! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×