روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " عرضه اولیه عمومی (ipo) صرافی کوین بیس در راه است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ منتشر شد.

عرضه اولیه عمومی (ipo) صرافی کوین بیس در راه است

[…]

نوشته عرضه اولیه عمومی (IPO) صرافی کوین بیس در راه است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

عرضه اولیه عمومی کوین بیسصرافی کوین بیس (Coinbase)، پیش نویس ثبت نام در عرضه اولیه عمومی (IPO) را به سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است و این IPO در دادگاه کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.بنابراین می توان انتظار داشت که عرضه اولیه عمومی کوین بیس به زودی به جریان بیافتد. این عرضه اولیه عمومی در میان جامعه رمزارز بسیار مورد انتظار است و به نظر می رسد که یک قدم دیگر به نهایی شدن آن نزدیکتر شده ایم.روز پنجشنبه، کوین بیس اعلام کرد که این شرکت، طرح پیش نویس عرضه اولیه عمومی خود را برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده است. در بیانه این شرکت آمده است:“انتظار می رود فرم S-1، پس از اتمام روند بررسی کمیسیون بورس و اوراق بهادار، با توجه به وضعیت بازار و سایر شرایط ، قابل اجرا باشد.”کوین بیس در آخرین ارزیابی خود، حدود ۸ میلیارد دلار ارزش داشت، اما باید بدانید که این رقم مربوط به سال ۲۰۱۸ بوده است. در حال حاضر، این شرکت یکی از بزرگترین برندها در حوزه رمزارزها به حساب می آید و دارای اعتبار و سابقه بسیار خوبی برای همکاری با تنظیم کنندگان قوانین و مقررات در آمریکا می باشد. این دو عامل باعث شده است تا این صرافی، برای مدت ها به عنوان یکی از پیشگامان اصلی ارائه دهنده IPO در حوزه رمزارزها به حساب آید.با این حال، فرم S-1 مورد بحث، همچنان محرمانه است. بنابراین اطلاعات محدودی در مورد این موضوع در اختیار است. به طرز عجیبی، از زمان رسانه ای شدن این اعلامیه، قیمت بیت کوین (Bitcoin) از ساعت ۲۱:۲۰ به وقت محلی UCT، بیش از ۶۰۰ دلار افت قیمت را تجربه کرده است.به احتمال زیاد، این نوسانات با اخبار منتشر شده در خصوص کوین بیس ارتباطی ندارند. زمانی که بیت کوین برای اولین بار در تاریخ خود سطح قیمتی ۲۰ هزار دلار را شکست و به بالاتر از آن حرکت کرد، این صرافی در چند برهه زمانی از دسترس خارج شد. در واقع زمانی که قیمت ها رکورد شکنی می کردند، این صرافی نتوانست خدمات خود را به درستی ارائه دهد.صرافی کوین بیس، پیشتاز در عرصه IPOهاامید صرافی کوین بیس به این IPOاگرچه پیش نویس عرضه اولیه عمومی هنوز برای بررسی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار دارد، اما صرافی کوین بیس مدت هاست که به این IPO چشم دوخته است و امید زیادی به آن دارد. در واقع، بسیاری از اهالی صنعت رمزارز برای تحقق این امر لخظه شماری می کردند اما سخت گیری سازمان بورس آمریکا تا کنون مانعی برای این امر بوده است. شرکت کنان کریتیو (Canaan Creative) سازنده دستگاه های اسیک (ASIC)، احتمالاً مهمترین شرکت رمزارز محوری باشد که به صورت عمومی معامله می شود، اما سهام آن از زمان عرضه IPO تا کنون، مدت زمانی حدود یک سال، عملکرد ضعیفی داشته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عرضه اولیه عمومی (ipo) صرافی کوین بیس در راه است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×