روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جی پی مورگان: اصلاح بزرگ قیمت بیت کوین تنها در این شرایط رخ خواهد داد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ منتشر شد.

جی پی مورگان: اصلاح بزرگ قیمت بیت کوین تنها در این شرایط رخ خواهد داد!

[…]

نوشته جی پی مورگان: اصلاح بزرگ قیمت بیت کوین تنها در این شرایط رخ خواهد داد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رابطه میزان سرمایه ورودی به گری اسکیل، با اصلاح بزرگ قیمت بیت کویناستراتژیست جی پی مورگان (JP Morgan)، در جدیدترین مصاحبه خود به بیان رابطه جریان ورودی سرمایه به صندوق بیت کوین تراست گری اسکیل (GBTC) و اصلاح بزرگ قیمت بیت کوین پرداخته است.روز یکشنبه ۲۰ دسامبر، ارزش BTC تا تراز ۲۴۰۰۰ دلار افزایش یافت. بیت کوین در حال تبدیل شدن به یکی از پول های اصلی و رایج در دنیا است. این امر به ویژه در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ و زمانی که شرکت های بزرگ در سراسر دنیا از طریق قراردادهای فرابورس (OTC)، مقدار زیادی BTC خریداری کردند ملموس شد.در صدر تمام این سرمایه گذاری ها، صندوق سرمایه گذاری معروف “گری اسکیل بیت کوین تراست” (GBTC) قرار دارد. جی پی مورگان اشاره کرده که برای تداوم افزایش قیمت این رمزارز، لازم است مقدار بیشتری از آن خریداری شود. بنابر گفته های استراتژیست جی پی مورگان (JP Morgan)، در صورت کاهش سرمایه های جذب شده به صندوق بیت کوین تراست گری اسکیل، شانس وقوع اصلاح بزرگ قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت.گری اسکیل، بزرگترین سود مالی خود را در سال ۲۰۲۰ ثبت کرده است. در ابتدای سال ۲۰۲۰، سرمایه تحت مدیریت صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل، از ۲ میلیارد دلار به بیش از ۱۳.۱ میلیارد دلار افزایش یافته است. این بدان معنی است که گری اسکیل در آخرین هفته باقی مانده از سال ۲۰۲۰، بیش از ۵۰۰ درصد سود داشته است.بنابر خبری که جمعه گذشته به نقل از نیکولاس پانیگریتزوگلو (Nikolaos Panigirtzoglou)، استراتژیست جی پی مورگان، منتشر شده است هر ماه نزدیک به ۱ میلیارد دلار سرمایه به صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل واریز می شود. در حالی که برخی از افراد ممکن است قیمت فعلی BTC را “اغراق ﺁمیز” قلمداد کنند، این استراتژیست بیان کرده است که “به دلیل حجم قابل توجه سرمایه ای که به صندوق گری اسکیل وارد می شود، عملکرد معامله گران روزانه نخواهد توانست یک موج منفی پایدار رو به پایین را در بازار ایجاد کند.”رشد سرمایه گذاری های بیت کوینبرای مثال، وی به کاهش سرمایه گذاری در صندوق گری اسکیل در ماه جون ۲۰۲۰ اشاره کرد که به دنبال آن قیمت BTC با ۴۴ دلار کاهش روبرو شد. بنابر این هر نوع کاهش جریان سرمایه ورودی در گری اسکیل می تواند به اصلاح قیمت بیت کوین منجر شود.هرچند امسال رشد قابل توجه دیگر صندوق های سرمایه گذار ی نام آشنا همچون شرکت سرمایه گذاری ۳iQ، صندوق سرمایه گذاری ۱۰ رمزارز شاخص بیت وایز (Bitwise)، صندوق سرمایه گذاری ویزدم تری بیت کوین (Wisdom Tree Bitcoin Fund)، صندوق XBT کوین شیر (CoinShare) را نیز شاهد بوده ایم، اما گری اسکیل با در اختیار داشتن ۵۴۶۵۴۴ BTC، همچنان بزرگترین دارنده بی چون و چرای این ارز به حساب می آید. تصویر فوق، میزان دارایی صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین را نشان می دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جی پی مورگان: اصلاح بزرگ قیمت بیت کوین تنها در این شرایط رخ خواهد داد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×