روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " توصیه های مایکل سیلور به ایلان ماسک ، با چاشنی پامپ قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ منتشر شد.

توصیه های مایکل سیلور به ایلان ماسک ، با چاشنی پامپ قیمت بیت کوین

[…]

نوشته توصیه های مایکل سیلور به ایلان ماسک ، با چاشنی پامپ قیمت بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پامپ قیمت بیت کوینآرام باش ایلان ماسک! مایکل سیلور برای تو نصیحت هایی دارد که چرا تسلا باید وارد حوزه رمزارز و بیت کوین شود! پامپ قیمت بیت کوین (Bitcoin) تازه شروع شده است!به نظر می رسد مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، برای ایلان ماسک (Elon Musk) توصیه هایی در خصوص خرید بیت کوین داشته باشد. شرکت مایکرواستراتژی با مدیریت مایکل سیلور طی چند ماه گذشته ۱.۳ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است و اکنون وی تمایل دارد نکات مهمی را با کارآفرین بنام ایلان ماسک به اشتراک بگذارد.شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی، صدها میلیون بیت کوین خریداری کرده است. این شرکت در ماه آگوست ۵۰۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است و به تازگی ۶۵۰ میلیون دلار دیگر را نیز به خرید این رمزارز اختصاص داده است. مایکرواستراتژی این بودجه را از طریق فروش اوراق قرضه جمع آوری کرده است.از زمان سرمایه گذاری سیلور در BTC، قیمت بیت کوین بیش از دو برابر افزایش یافته است. قیمت این رمزارز طی ۲ روز گذشته به بالاترین سطح تاریخی خود، یعنی تراز ۲۴۰۰۰ دلار افزایش یافته و در محدوده ۲۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار در نوسان بوده است. بسیاری از افراد، علت این جهش و پامپ قیمت را سرمایه گذاری های انجام شده از سوی موسسات بزرگی همچون مایکرواستراتژی ارزیابی کرده اند.بررسی پامپ قیمت بیت کوینارائه تجربیات مایکل سیلور به ایلان ماسک!سیلور به ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX)، گفته است که خوشحال می شود تجربیات و روش خود در ارتباط با خریداری و سرمایه گذاری در بیت کوین را به صورت خصوصی با او به اشتراک بگذارد. ماسک نیز در جواب سیلور، توییتی را ارسال کرد که به ظاهر نشان میداد بیت کوین وی را گیج کرده است. مدیر عامل مایکرواستراتژی نیز در پاسخ به این واکنش گفت:“اگر قصد دارید به سهامداران خود، ۱۰۰ میلیون دلار سود برسانید، ترازنامه تسلا را از دلار آمریکا به BTC تبدیل کنید. اگر امروز این کار را انجام دهید فردا سایر شرکت های S&P 500 از راهبرد شما پیروی خواهند کرد و شما پیشرو خواهید بود. به مرور زمان قیمت بیت کوین رشد می کند و این سرمایه گذاری در نهایت تا ۱ تریلیون دلار افزایش خواهد یافت.”پس از ارسال آخرین توییت سیلور قیمت بیت کوین از سطح ۲۳۵۴۸ دلار به سطح قیمتی ۲۳۸۳۹ دلار افزایش یافت.ایلان ماسک که در نمایه توئیترش خود را به عنوان مدیرعامل سابق دوج کوین معرفی کرده است! با ارسال توییت هایی درباره این رمزارز باعث پامپ قیمت آن شد. وی در یکی از توییت های خود گفت که بیت کوین تقریبا همانند پول فیات یا کاغذی است و ارز واقعی دوج کوین است!

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توصیه های مایکل سیلور به ایلان ماسک ، با چاشنی پامپ قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×