روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از ریپل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ منتشر شد.

شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از ریپل

[…]

نوشته شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از ریپل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شکایت بورس آمریکا از ریپلکمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC)، به جرم فروش بدون مجوز اوراق بهادار به شکل توکن های XRP ، از ریپل (Ripple) شکایت خواهد کرد.برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر ارشد اجرایی ریپل، در توییتر خود اعلام کرد:“امروز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به ضرر بازار رمزارزها رای داد. جی کلایتون (Jay Clayton) در ﺁخرین اقدام خود تلاش می کند تا نوآوری های امریکا در صنعت رمزارزها را به بیت کوین و اتریوم محدود کند.”شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ﺁمریکا از ریپلریپل به استفاده خود از XRP ادامه خواهد دادگارلینگهاوس در توییت دیگری توصیح داد:“همه می دانیم که فناوری رمزارزها و بلاکچین همیشه در زندگی ما وجود خواهند داشت. ریپل به استفاده از XRP ادامه داده و خواهد داد. زیرا XRP بهترین دارایی دیجیتال برای پرداخت سریع، صرفه جویی در هزینه ها و انرژی است. ریپل در بیش از ۲۰۰ صرافی جهانی مبادله می شود و به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.”بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) هر دو به دلیل ماهیت غیرمتمرکز خود از چنگال سازمان بورس و اوراق بهادار جان سالم به در بردند. مدت ها است بحث در مورد اینکه ﺁیا توکن ریپل ایمن است یا نه، ادامه دارد و در این بین ریپل با شکایت از سوی خریداران XRP نیز مواجه است.اعلام جنگ ریپل به سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکابرد گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار – به غیر از کشورهای گروه ۲۰ (G20)، بیست غول اقتصادی دنیا، و سایر بخش های دولت ﺁمریکا – نباید آنچه را که نوآوری به نظر می رسد، انتخاب کند. (به ویژه هنگامی که تصمیم ﺁنها مستقیما به سود چین باشد). او نوشت:“ما ﺁماده نبرد و پیروزی هستیم، این نبرد تازه ﺁغاز شده است.”این شرکت بلاکچینی حدود ۵۰ میلیارد XRP یا حدود نیمی از کل موجودی این ارز را برای خود ذخیره کرده است که دیوید شوارتز (David Schwartz) ، مدیر ارشد فناوری این شرکت ادعا می کند توسط خالقین ریپل به ﺁنها “هدیه” داده شده است. با وجود دادخواهی ها و شکاف های شدید میان بنیانگذاران، این شرکت بلاکچینی توانسته است یکی از ثروتمندترین شرکت های در زمینه این فناوری باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از ریپل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×