روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " شکایت بورس آمریکا از ریپل و تشکیل پرونده 1.3 میلیارد دلاری! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ منتشر شد.

شکایت بورس آمریکا از ریپل و تشکیل پرونده 1.3 میلیارد دلاری!

[…]

نوشته شکایت بورس آمریکا از ریپل و تشکیل پرونده ۱.۳ میلیارد دلاری! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پرونده ۱.۳ میلیارد دلاری ریپلکمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) پرونده ۱.۳ میلیارد دلاری ریپل (Ripple) را به جرم فروش غیرقانونی اوراق بهادار توسط این شرکت و مدیران آن، تنظیم و به جریان انداخته است.کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا پرونده ۱.۳ میلیارد دلاری ریپل را علیه برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر عامل این شرکت، و کریس لارسن (Chris Larsen)، هم بنیان گذار ریپل، تنظیم کرده است.این کمیسیون ادعا کرده است که سرمایه جمع آوری شده توسط ریپل در اوایل سال ۲۰۱۳، از طریق فروش دارایی ثبت نشده XRP در سازمان بورس و اوراق بهادار در سطح آمریکا و جهان بدست آمده است. همچنین، در این شکایت آمده است که ریپل میلیاردها توکن XRP را به صورت غیرقانونی و به عنوان مابه ازای غیر نقدی خدمات کار و توسعه بازار توزیع کرده است.بر اساس این شکایت، علاوه بر اینکه لارسن و گارلینگهاوس درآمد حاصل از تبلیغ و فروش XRP را برای تأمین مخارج تجارت خود در ریپل بکار گرفته اند، مقدار قابل توجه ۶۰۰ میلیون دلار XRP را نیز به صورت شخصی و غیر قانونی به فروش رسانده اند.علاوه بر آن در این شکایت بیان شده است که متشاکی، نتوانسته است پیشنهادات و فروش توکن های XRP خود را ثبت کند یا معافیت قانونی لازم برای عدم ثبت نام را از مرجع قانونی ذی ربط کسب نماید و بنابراین مقررات ثبت مرتبط با اوراق بهادار فدارال را نقض کرده است.کمیسیون بورس و اوراق بهادار در شکایت خود عنوان کرده است که ریپل و مدیران آن به طور پیوسته در ثبت قانونی پیشنهادات مالی خود و فروش میلیاردها توکن XRP به سرمایه گذاران مستقل، ناموفق عمل کرده اند.ریپل به دنبال رویارویی با کمیسیون بورس در مرافعه قانونیبرد گارلینگهاوس، مدیر عامل ریپل، در رشته توییتی که به تازگی منتشر کرده، از برنامه خود برای رویارویی تمام عیار در این پرونده قانونی خبر داده است. گارلینگهاوس به این موضوع اشاره کرده است که SEC، کشورهای گروه بیست (G20) و دیگر بخش های حکومت آمریکا، نباید اجازه داشته باشند تا به صورت دلخواه و انتخابی رویکردها و طرح های ابتکاری مورد تأیید قرار دهند (بخصوص زمانی که تصمیم آنها به صورت مستقیم به نفع چین تمام خواهد شد). او در ادامه نوشته است:“ما آماده نبرد و پیروزی در آن هستیم – این تازه آغاز رویارویی است.”این شرکت بلاکچینی مدیریت و مالکیت ۵۰ میلیارد توکن XRP، یا نیمی از کل ذخایر آن، را در اختیار دارد. این در حالیست که دیوید شوارتز، رئیس بخش تکنولوژی ریپل، ادعا کرده است تمام دارایی های XRP خود را به عنوان هدیه از خالقان سومین رمزارز بازار دریافت کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شکایت بورس آمریکا از ریپل و تشکیل پرونده 1.3 میلیارد دلاری! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×