روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد 105 درصدی آدرس های فعال بیت کوین در سال 2020 از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ منتشر شد.

رشد 105 درصدی آدرس های فعال بیت کوین در سال 2020

[…]

نوشته رشد ۱۰۵ درصدی آدرس های فعال بیت کوین در سال ۲۰۲۰ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آدرس های فعال بیت کوینگزارش های جدید حاکی از آن است که آدرس های فعال بیت کوین (Bitcoin) در سال ۲۰۲۰ با رشدی ۱۰۵ درصدی همراه بوده است و این نشانه خوبی برای BTC به حساب می آید.رشد ۱۰۵ درصدی آدرس های فعال BTCبر اساس داده های کوین متریکس (Coin Metrics)، تعداد آدرس های فعال Bitcoin در سال جاری بیش از ۱۰۵ درصد افزایش یافته است. در آخرین گزارشی که از وضعیت این شبکه بدست آمده عنوان شده است که تعداد آدرس های فعال شبکه بیت کوین ۲ برابر شده و به ۱.۲ میلیون افزایش یافته است.“ما در تاریخ ۱۰ دسامبر، یک بار دیگر شاهد پذیرش گسترده بیت کوین از سوی سرمایه گذاران نهادی بودیم، به دنبال خرید ۱۰۰ میلیون دلاری رمزارز بیت کوین توسط شرکت بیمه مس میوچال (MassMutual) این رمزارز توانست بالاترین قیمت خود از سال ۲۰۱۷ تا کنون در تراز ۱۹۶۴۰ را بشکند و به بالای ۲۰ هزار دلار صعود کند.همچنین در طول سال ۲۰۲۰ بیت کوین توانست ۳۰۰ میلیارد دلار به بازار سرمایه خود اضافه کند، میزان آدرس های فعال ۲ برابر شده و همچنین تعداد آدرس هایی که حداقل ۰.۰۱ BTC در اختیار داشتند با رشدی ۷۰۰ هزارتایی همراه بوده است.”چرا قضیه افزایش آدرس های فعال BTC مهم است؟ به دلیل آنکه این مسئله نشان دهنده سلامت بازار است. این یعنی آنکه هر روز افراد بیشتری از رمزارزها استفاده می کنند یا حداقل به خرید آنها مبادرت می ورزند.کوین متریکس دلیل موفقیت بیت کوین در سال جاری را، سرازیر شدن سرمایه گذاران نهادی به بازار رمزارز ارزیابی کرده است، سرمایه گذارانی همچون اسکوئر (Square)، مایکرواستراتژی (MicroStrategy) و پی پال (PayPal).رشد چشمگیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰با افزایش سرمایه گذاری موسسات روی بیت کوین، این رمزارز سریعاً شروع به رشد کرد و بار دیگر جایگاه خود را به عنوان یک دارایی مطمئن در برابر تورم و طلای دیجیتال تثبیت نمود.در ادامه گزارش بیان شده است که BTC در بهترین شرایط خود قرار دارد و قیمت آن همچنان در حال رشد بوده و حجم بازار آن نیز افزایش خواهد یافت. همچنین بعضی گمانه زنی ها از رسیدن قیمت این کوین به ۵۰ الی ۱۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۱ حکایت دارند که با توجه به سرعت رشد بیت کوین این موضوع اصلاً بعید نخواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد 105 درصدی آدرس های فعال بیت کوین در سال 2020 از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×