روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سلطه 70 درصدی بیت کوین بر بازار رمزارز در مجاورت تراز 25000 دلار! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ منتشر شد.

سلطه 70 درصدی بیت کوین بر بازار رمزارز در مجاورت تراز 25000 دلار!

[…]

نوشته سلطه ۷۰ درصدی بیت کوین بر بازار رمزارز در مجاورت تراز ۲۵۰۰۰ دلار! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش سلطه بیت کوینبیت کوین (Bitcoin)، کریسمس امسال نیز طبق روال سال های گذشته یک رکورد قیمت جدید را از خود به جای گذاشت و از تراز ۲۵۰۰۰ دلار عبور کرد.این رمزارز این بار تراز ۲۵۰۰۰ دلار را برای مدتی کوتاه در هم شکست. بیشتر آلت کوین ها نیز با رشد ارزش همراه شدند که از جمله آنها می توان به لایتکوین (LTC) اشاره کرد که افزایش قیمتی ۱۵ درصدی را تجربه نمود.پس از افت قیمت بیت کوین تا تراز ۲۲۷۰۰ دلار در تاریخ ۲۱ دسامبر (۵ روز پیش)، این رمزارز عملکردی فوق العاده را از خود به نمایش گذاشته است. رمزارز بیت کوین توانست طی چند روز ترازهای ۲۳ و ۲۴ هزار دلار را از پیش روی خود برددارد و علی رغم نوسانات شدید و افت بازار آلت کوین ها، با افت قیمت همراه نشد.طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین به روند صعودی قدرتمند خود ادامه داد. این رمزارز ابتدا تا ۲۴۷۰۰ پیش رفت که برای مدتی کوتاه به بالاترین قیمت BTC در تمام دوران تبدیل شد و پس از آن یک پیشرفت چشمگیر دیگر همراه شد.دومین رکوردی که در این مدت بدست آمد عبور از تراز ۲۵۰۰۰ هزار دلار بود که زمان زیادی از آن نمی گذرد. متعاقباً، این رکورد نیز به بالاترین قیمت تاریخی BTC تبدیل شد. هرچند قیمت بیت کوین تا حدودی از این تراز پایین تر آمده است، در زمان نگارش این خبر، این رمزارز همچنان بالاتر از تراز ۲۴۸۰۰ دلار در حال مبادله است.شاخص های تکنیکال نشان دهنده آن هستند که BTC پیش از رسیدن به ترازهای ۲۵۴۰۰ و ۲۶۰۰۰ دلار نیاز دارد تا از لحاظ روانی خود را در تراز ۲۵۰۰۰ دلار تثبیت نماید.اگر این روند معکوس شود و BTC با یک اصلاح قیمت مواجه شود، می توان انتظار داشت که در سطوح ۲۴۷۰۰ (بالاترین رکورد قیمت بیت کوین که پیش تر ثبت شده بود)، ۲۴۳۷۰، ۲۴۰۰۰ و ۲۲۷۰۰ دلار با حمایت بازار همراه شود.رکورد قیمتی لایت کوین (LTC): سلطه بیت کوین در ۷۰ درصدبیشتر کوین های جایگیزین در بازار دلاری خود با افزایش قیمت همراه بوده اند، هرچند آنها ارزش خود در مقابل بیت کوین را از دست دادند. سهم BTC از بازار رمزارز که تحت عنوان سلطه بیت کوین (Bitcoin Dominance) شناخته می شود، در مسیر رسیدن به تراز ۷۰ درصد قرار گرفته است که بالاترین میزان سلطه در یک سال گذشته محسوب می شود. حتی با وجود اینکه پروژه های جدیدی نیز در حال ظهور هستند، نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بیت کوین نسبت به بیشتر آنها عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشته است.در این مدت اتریوم افزایش قیمتی ۳ درصدی تا تراز ۶۲۰ دلار را تجربه کرده است. بیت کوین کش (BCH) با ۴% رشد در تراز ۳۱۵ دلار، بایننس کوین (BNB) با ۲% رشد در تراز ۳۳ دلار، چین لینک (LINk) با ۳ درصد رشد در نزدیکی تراز ۱۱.۵ دلار و پولکادات (Polkadot) با رشد ۱ درصدی بالاتر از تراز ۵.۱ دلار در حال معامله است.در این میان لایت کوین با رشدی ۱۵ درصدی بهترین عملکرد را در میان ۱۰ آلتکوین برتر از خود به نمایش گذاشته است. در نتیجه این رشد، این رمزارز موفق شد با رسیدن به تراز ۱۳۰ دلار، بالاترین رکورد قیمتی خود در سال گذشته را ثبت کند.در طرف دیگر، توکن بومی ریپل (XRP)، به دنبال جریمه ۱.۳ میلیارد دلاری از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، با نوسانات شدید قیمتی روبرو است. روز گذشته پیش از رسیدن قیمت XRP به تراز ۰.۳۷ دلار افت شدید قیمت آن تا تراز ۰.۲۱ دلار را شاهد بودیم. با این حال پس از اعلام خبر تعلیق معاملات توکن ریپل برای مشتریان آمریکایی صرافی شناخته شده بیت استمپ (Bitstamp) قیمت این رمزارز بار دیگر تا تراز ۰.۳ دلار سقوط کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سلطه 70 درصدی بیت کوین بر بازار رمزارز در مجاورت تراز 25000 دلار! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×