روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بانک مرکزی روسیه: بازار رمزارزها سوئیفت را به چالش خواهد کشید از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ منتشر شد.

بانک مرکزی روسیه: بازار رمزارزها سوئیفت را به چالش خواهد کشید

[…]

نوشته بانک مرکزی روسیه: بازار رمزارزها سوئیفت را به چالش خواهد کشید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بانک مرکزی روسیه: بازار رمزارزها حواله پرداختی سوئیفت را به خطر می اندازدطبق اعلام بانک مرکزی روسیه، توسعه دهنده روبل دیجیتال ، بازار رمزارزها حواله پرداختی سوئیفت را به چالش خواهد کشید. سوئیفت (انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی) یک سیستم مبادلات مالی فرامرزی بین ۱۱ هزار سازمان مالی و ۲۰۰ کشور در سراسر دنیا می باشد.بنا بر اعلام خبرگزاری راشا تودی (Russia Today)، بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که روند رو به رشد بازار ارزهای دیجیتال در دنیا می تواند حواله پرداختی سوئیفت را به خطر بیاندازد. طبق گفته اولگا اسکوروبوگاتووا (Olga Skorobogatova) معاون اول مدیر بانک مرکزی روسیه، در حال حاضر بیش از ۳۰ جبهه مالی در دنیا در حال کار بر روی رمزارز ملی خود هستند.این مقام بالا رتبه افزود که با توجه به سرعت پیشرفت ارزهای دیجیتال، چندین کشور ممکن است ظرف ۵ تا ۷ سال ﺁینده، شکل جدیدی از ارزها را به کار گیرند.امکان تهدید حواله سوئیفت توسط ارزهای دیجیتالاسکوروبوگاتووا اعلام کرد کرد که:“ما می توانیم با مبادلات مستقیم مالی کنار بیاییم. در این حالت، سوئیفت ممکن است دیگر به کار ما نیاید، چرا که نوع دیگری از تعامل بر پایه فناوری بلاکچین در حال تشکیل است.”وی در ادامه خاطرنشان کرد که شبکه بانک مرکزی جهانی می تواند اولین بستر برای مبادلات ارزهای دیجیتال باشد. با این حال، برخی سیاستمداران غربی تهدید کرده اند که به عنوان بخشی از تحریم های گسترده تر، بانک های روسی را از این شبکه جدا خواهند کرد.روسیه در حال حاضر مشغول کار بر روی روبل دیجیتال استبر طبق گزارش خبرگزاری راشا تودی، مدیران مالی روسیه در حال کار بر روی روبل دیجیتال هستند. شکل جدیدی از روبل به صورت روبل دیجیتال در حال توسعه است و طبق گفته آنها احتمالا سال آینده در کرملین (Crimea) منتشر خواهد شد.بانک مرکزی روسیه برآن است که از سال آینده از روبل دیجیتال به عنوان مبادلات بین المللی خود استفاده کند. این در شرایطی است که حکومت های دیگر نیز این ارز را به رسمیت بشناسند. مطابق گزارشی، ۳۶ بانک مرکزی در جهان مشغول معرفی ارزهای دیجیتال خود تا ماه جولای سال جاری هستند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بانک مرکزی روسیه: بازار رمزارزها سوئیفت را به چالش خواهد کشید از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×