روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین 30 هزار دلاری نزدیکتر از همیشه! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ منتشر شد.

بیت کوین 30 هزار دلاری نزدیکتر از همیشه!

[…]

نوشته بیت کوین ۳۰ هزار دلاری نزدیکتر از همیشه! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین در مسیر ۳۰ هزار دلاری شدنتیموتی پترسون (Timothy Peterson)، یکی از تحلیل گران بیت کوین، اعلام کرده است که زنگ ها برای بیت کوین ۳۰ هزار دلاری به صدا در آمده اند.احتمالا در این مرحله BTC این شانس را خواهد داشت که تجربه سال های ۲۰۱۲، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ خود را تکرار کند.بیت کوین ترازهای قیمت ۲۵، ۲۶، ۲۷ و ۲۸ هزار دلاری را در کمتر از ۲۴ ساعت در هم شکست. این رمزارز تنها چند لحظه پیش تراز ۲۸ هزار دلاری را در هم شکست، هر چند چارت قیمت آن با یک اصلاح قیمت فوری همراه شد.پترسون تحلیلگر بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال پیش بینی کرده است که احتمالاً BTC به زودی تراز ۳۰ هزار دلار را به خود خواهد دید. پترسون تحلیل خود را روی توییتر منتشر کرد و توضیح داد که احتمالا این رمزارز به زودی جهش های بلند خود را که در سال های گذشته تجربه کرده بود دوباره تکرار خواهد کرد.بیت کوین ۳۰ هزار دلاریشکست ترازهای ۲۵، ۲۶، ۲۷ و ۲۸ هزار دلار در کمتر از ۲۴بیت کوین در کمتر از ۲۴ ساعت با جهشی وحشتناک، چهار تراز مهم رو به بالا را شکست و وارد مرحله ای جدید شد. انتظار می رود که این روند رو به رشد همچنان ادامه داشته باشد. در زمان نگارش این مطلب BTC پس از تجربه یک اصلاح قیمت قابل توجه در تراز ۲۶۳۰۰ دلار در حال معامله می باشد.روند صعودی بیت کوین در نمودارهای هفتگی، ماهانه و سالانهظرف ساعات و روزهای آینده بیت کوین نقطه عطف خود در هنگام بسته شدن کندل های هفتگی، ماهانه و سالانه را شاهد خواهد بود. نمودار هفتگی BTC امشب، ۲۷ دسامبر، بسته خواهد شد و ارزش BTC در بازه قیمتی ۲۰ تا ۲۷ هزار دلار به شدت صعودی است. به همین ترتیب کندل های ماهانه و سالانه BTC نیز در ۳۱ دسامبر و به احتمال زیاد بالاترین قیمت تاریخی خود در تمام دوران بسته خواهند شد.نمودار روزانه بیت کوین نشانگر چیست؟به اعتقاد تحلیلگران تکنیکال بیت کوین پیش از رسیدن به تراز ۲۸ هزار دلار در وضعیت اشباع خرید قرار گرفته بود.نمودار روزانه بیت کوین BTC/USDTبه طور کلی، اینطور به نظر می رسد که بیت کوین پس از تجربه یک اصلاح قیمت ۱۸۰۰ دلاری در از تراز ۲۸۴۰۰ دلار در مرحله بعدی، برای رسیدن به تراز قیمت ۲۹ هزار دلار تلاش خواهد کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین 30 هزار دلاری نزدیکتر از همیشه! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×