روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل : در کوتاه مدت پتانسیل رشد بیت کوین تا کجا خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ منتشر شد.

تحلیل : در کوتاه مدت پتانسیل رشد بیت کوین تا کجا خواهد بود؟

[…]

نوشته تحلیل : در کوتاه مدت پتانسیل رشد بیت کوین تا کجا خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۲ فرصت سرمایه گذاری کوتاه مدت در بیت کوینیکی از تحلیل گران بیت کوین، به کمک ابزار فیبوناچی تحلیل کوتاه مدت از این رمزارز را به اشتراک گذاشته است که احتمال صعود بیت کوین تا تراز ۳۰ هزار و در مرحله بعدی ۳۶ هزار دلار را مطرح می کند. این تحلیل گر برجسته این موقعیت را بسیار مناسب می بیند.بیت کوین طی چند ماه گذشته روند صعودی منحصر به فردی داشته است. در اوایل ماه دسامبر قیمت بیت کوین حول ۲۰ هزار دلار می چرخیده و به تازگی برای مدتی کوتاه به بالای تراز ۲۸ هزار نفوذ کرده است.قیمت بیت کوین سر به فلک گذاشته استکمتر از سه ماه پیش قیمت بیت کوین به آرامی مرز ۱۰ هزار دلار را رد کرد و همانطور که قابل مشاهده است روند صعودی خود را در پی گرفت. در ماه اکتبر روند صعودی به قدری سریع بود که در چشم به هم زدنی قیمت بیت کوین به ۲۰ هزار دلار رسید. در اواسط دسامبر بود که این روند بیش از قبل صعودی شد. تنها طی ۱۰ روز گذشته بیت کوین حدود ۹ هزار دلار افزایش ارزش پیدا کرد و به بالاترین قیمت تمام دوران خودش یعنی ۲۸ هزار دلار رسید.هنگامی که از کمی عقبتر به این قضیه نگاه می کنیم قضیه جالب تر می شود. بیت کوین از زمان سقوطش در اواسط ماه مارس تا به الان ۶۵۰ درصد صعود را تجربه است. حال یک تحلیلگر تحلیل کوتاه مدت خود از بیت کوین را تا اواسط ماه مارس سال ۲۰۲۱ به اشتراک گذاشته است.از نظر تحلیل گران اهداف بعدی بیت کوین ترازهای ۳۰ و ۳۶ هزار دلار خواهند بودبه عنوان یک معامله گر بیت کوین باید گفت که هیچ ضمانتی برای تحقق اهداف ذکر شده وجود ندارد. تحلیل گر نام آشنای بازار ارزهای دیجیتال الکس کروگر (Alex Krüger) در ارتباط با روند حرکتی بیت کوین توضیحاتی را در توییتر خودش منتشر کرده است:“زمانی که یک دارایی یا سرمایه مدام در حال معامله باشد و به بالاترین تراز کل دوران خودش برسد، هیچ نیازی به رصد کردن گذشته آن سرمایه و دارایی وجود نخواهد بود. در چنین وضعیتی، معامله گران به شماره های روی نمودار فیبوناچی توجه می کنند. ترازهای BTC که معامله گران در حال حاضر به ﺁن توجه دارند ۳۰ هزار دلار (فیبوناچی) و ۳۶ هزار دلار (فیبوناچی) است.”قیمت های بعدی بیت کوین روی فیبوناچیالبته که باید مثل همیشه، مخصوصا در این زمان خاص مراقب بود. تنها طی همین هفت روز گذشته بیت کوین رشدی بیشتر از ۲۰ درصد را به خود دیده است و در این بین اصلاح قیمت این ارز دور از انتظار نیست.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل : در کوتاه مدت پتانسیل رشد بیت کوین تا کجا خواهد بود؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×