روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " حذف توکن xrp ریپل از چهار پلتفرم معاملاتی دیگر! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ منتشر شد.

حذف توکن xrp ریپل از چهار پلتفرم معاملاتی دیگر!

[…]

نوشته حذف توکن XRP ریپل از چهار پلتفرم معاملاتی دیگر! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حذف توکن XRP ریپل از چهار پلتفرم معاملاتیبه دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از شرکت ریپل توکن XRP و معاملات آن از روی چهار پلتفرم معاملاتی دیگر حذف شد!به دنبال این شکایت چهار صرافی بیت استمپ (Bitstamp)، او اس ال (OSL)، بیکسی اکسچنج (Beaxy Exchange) و کراس تاور (CrossTower)، سرمایه های XRP خود را به طور کلی از روی پلتفرم خود حذف کردند.بیت استمپ معاملات XRP را برای شهروندان امریکایی حذف کرده است. بیکسی اکسچینج و او اس ال معامله این رمزارز را به حالت تعلیق در آورده اند و صرافی کراس تاور خاطر نشان کرد که این ارز را قبلا به طور کلی از روی پلتفرم خود حذف کرده است. صرافی های دیگر در حال حاضر اجازه معامله ریپل را به مشتریان خود می دهند.سخنگوی کوین بیس (CoinBase)، بیان کرد که با در نظر گرفتن شرایط کلی ریپل، امکان معامله قانونی این ارز همچنان وجود دارد. تعدادی از تحلیل گران رده بالای بازار ارزهای دیجیتال بر این باورند که سرمایه گزاری روی این ارز یک ریسک غیر ضروری است آن هم درست در زمانی که پروژه های بزرگ آنها هنوز مورد دادخواهی قرار نگرفته اند.اسکات ملکر (Scott Melker)، که به عنوان یکی از گرگ های وال استریت شناخته می شود، اذعان داشت که تمام ۱۵۰ هزار دنبال کننده اش در توییتر که توکن XRP ریپل را خریداری کرده اند، در موقعیت خطرناکی قرار دارند:“در حال حاضر خرید XRP معادل خرید انرون (Enron) در سال ۲۰۰۱ است. آیا چنین ریسکی ارزشش را دارد؟”در حال حاضر امکان مبادله هزاران ارز به طور قانونی وجود دارد اما مردم دقیقاً به سمت ارزی حرکت کرده اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از آن شکایت کرده است. همچنین مایکل ون د پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر بزرگ بازار ارزهای دیجیتال به دنبال کنندگان خود در یوتیوب هشدار داد که سرمایه گذاری روی XRP می تواند به شدت خطرناک باشد”“با توجه به این که ما در حال حاضر در یک کندل روزانه شاهد نزول این چنینی هستیم و با توجه به اینکه صحبت از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در میان است، قطعا در این مرحله چنین روش پرمخاطره ای را انتخاب نمی کنم، به خصوص با توجه به اینکه در حال حاضر تعدادی از ﺁلتکوین ها در تراز بسیار جالبی قرار گرفته اند و پتانسیل بیشتری نسبت به XRP دارند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حذف توکن xrp ریپل از چهار پلتفرم معاملاتی دیگر! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×