روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تلاش ریپل در حفظ تراز 0.35 دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ منتشر شد.

تلاش ریپل در حفظ تراز 0.35 دلاری

[…]

نوشته تلاش ریپل در حفظ تراز ۰.۳۵ دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل گران قیمت ریپل: ریپل در تلاش حفظ تراز ۰.۳۵ دلاریریپل (Ripple) همچنان در تلاش است تا قیمت خود را بالای تراز ۰.۳۵ دلار حفظ کند. ریپل که اخیرا توانسته بود تراز ۰.۳۸ دلار را دوباره لمس کند، مجددا روند نزولی خود را در برابر دلار امریکا در پیش گرفت.طی هفته گذشته، قیمت ریپل توانایی شکست تراز ۰.۴۰ دلار را نداشته است. جفت ارز XRP/USD تعدادی از حمایت های مهم خود، حول محدوده ۰.۳۰ دلار را شکست و وارد ناحیه ای شد که روند نزولی این ارز را قطعی می کرد.قیمت XRP به تراز ۰.۲۵ دلار واکنش نشان داده و با قدرت به طرف بالا برگشته اما زیر خط روند ۴ ساعته قرار گرفته است. پیش از شروع اصلاح قیمتی، XRP زیر قیمت ۰.۲۱ دلار در حال معامله بود. پس از آن قیمت ریپل به بالای ۰.۲۵ دلار رسیده و توانست با موفقیت به بالای تراز ۰.۳۰ دلار برسد.تلاش ریپل در حفظ قیمت ۰.۳۵ دلاری بر روی نموداربا این حال، قیمت، نزدیک به تراز ۰.۳۸ دلار با فروش شدید مواجه شد. همچنین در نمودار ۴ ساعته جفت ارز XRP/USD یک خط روند نزولی با مقاومتی در ناحیه ۰.۳۸ دلار تشکیل داده است. قبل از شروع مجدد کاهش قیمت، سقف قیمتی XRP در حدود ۰.۳۸ دلار تشکیل شده است.ریپل حمایت ۰.۳۰ دلار را شکسته و اکنون بسیار پایین تر از خط روند ۴ ساعته معامله می شود. همچنین در زیر تراز ۵۰ درصد قیبوناچی ریترسمنت (Fib retracement) حرکت صعودی از کف قیمتی ۰.۲۱ دلار به بالاترین تراز خود، یعنی ۰.۳۸ دلار وجود داشته است.هم اکنون XRP در نزدیکی حمایت ۰.۲۸ دلار در حال معامله است. اولین حمایت در نزدیکی قیمت ۰.۲۵ دلار قرار دارد. این رقم نزدیک به میزان برگشت پذیری فیبوناچی ۷۶.۴ درصد است که از ۰.۲۰ دلار به سمت ۰.۳۸ دلار در حال بالا رفتن است. اگر قیمت کاهش قابل توجهی به زیر ۰.۲۵ دلار داشته باشد، قیمت ممکن است به ۰.۲۰ دلار نیز برسد.برعکس، موانع زیادی وجود دارد که از تراز ۰.۳۰ دلار شروع می شوند. اولین مقاومت مهم نزدیک به ۰.۳۴ دلار است. مقاومت اصلی نزدیک به ۰.۳۸ دلار است. یک تغییر ﺁشکار در سطوح مقاومت ۰.۳۸ و ۰.۳۸ دلاری ممکن است درهای معاملات XRP را با یک جهش قوی باز کند.با نگاه به نمودار، ریپل در زیر ناحیه ۰.۳۰ و خط روند ۴ ساعته معامله می شود. در مجموع، قیمت می تواند در کوتاه مدت به زیر ۰.۲۸ و ۰.۲۶۵۰ دلار نیز کاهش یابد.طبق اندیکاتورهای تکنیکال احتمالات زیر ممکن هستندمکدی (MACD) چهار ساعته: مکدی برای جفت ارز XRP/USD ورود به روند نزولی را نشان می دهد.شاخص آر اس آی (RSI) چهار ساعته: زیر تراز ۵۰ قرار دارد.حمایت های کلیدی مهم: ۰.۲۵، ۰.۲۱، ۰.۲۰مقاومت های کلیدی مهم: ۰.۳۴ و ۰.۳۸

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تلاش ریپل در حفظ تراز 0.35 دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×