روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " توقف معاملات توکن xrp ریپل در صرافی کوین بیس از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ منتشر شد.

توقف معاملات توکن xrp ریپل در صرافی کوین بیس

[…]

نوشته توقف معاملات توکن XRP ریپل در صرافی کوین بیس اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

توقف معاملات XRP در کوین بیسکوین بیس (Coinbase)، صرافی ارز دیجیتال شناخته شده، به دنبال اعلام شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در هفته گذشته، دیروز دوشنبه تصمیم خود برای توقف معاملات رمزارز XRP را اعلام کرد.بر اساس گزارش منابع خبری، کوین بیس در نظر دارد معاملات رمزارز XRP را، به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از شرکت ریپل که هفته گذشته صورت گرفت، متوقف کند. بر همین اساس ریپل به جرم فروش بدون مجوز اوراق بهادار موظف شده است جریمه ای ۱.۳ بیلیون دلاری را پرداخت نماید. SEC از برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل، و کریس لارسن (Chris Larsen)، هم بنیان گذار ریپل، در دادخواست خود نام برده است.صرافی رمزارز کوین بیس نیز به دنبال این شکایت معاملات XRP را از ظهر روز دوشنبه محدود کرده و خرید و فروش این توکن را از ۱۹ ژانویه به طور کامل متوقف خواهد کرد.صرافی کوین بیس، مستقر در سن فرانسیسکو، به دنبال ورود به بازار سهام است و درخواست خود را برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارسال کرده است. در صورت تحقق این هدف، کوین بیس اولین صرافی رمزارز آمریکایی خواهد بود که در بازار بورس این کشور لیست خواهد شد.پیش از این، کمیسیون بورس آمریکا دو مدیر رده بالای ریپل را به دلیل بهره گیری شخصی از سرمایه گذاری های عمومی جریمه کرده بود. ریپل توسعه دهنده XRP، سومین رمزارز برتر بازار از نظر حجم سرمایه، بوده و آن را صورت گسترده به فروش رسانده است. کوین بیس یکی از شناخته شده ترین پلتفرم های رمزارز در سرتاسر دنیاست و به بیش از ۳۵ میلیون کاربر خود در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا خدمات ارائه می دهد.شکالیت SEC علیه ریپل طی چند روز گذشته مشکلات فراوانی را برای این شرکت بلاکچینی و توکن بومی آن پدید آورده است.ریپل به دنبال رویاروییمدیرعامل ریپل برد گارلینگهاوس در رشته توییتی گفته است که شرکت وی در نظر دارد در این دادخواهی به طور تمام عیار از حقوق خود دفاع کند. مدیرعامل ریپل ادعا کرده است که SEC با همراهی دیگر کشورهای گروه ۲۰ و دولت آمریکا به صورت گزینشی طرح ها و پروژه های نوآورانه را انتخاب می کنند.این شرکت بلاکچینی کنترل و مدیریت بیش از ۵۰ بیلیون ریپل، به عبارت دیگر نیمی از ذخایر این رمزارز، را در اختیار خود دارد. با این حال دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر فناوری این شرکت، ادعا کرده که این دارایی از سوی خالق سومین رمزارز بزرگ جهان به آنها هدیه داده شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توقف معاملات توکن xrp ریپل در صرافی کوین بیس از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×