روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ منتشر شد.

روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار

[…]

نوشته روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ های بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ادامه روند صعودی بیت کوین ممکن استنواسانات قیمتی بیت کوین در چند روز گذشته تقریبا ثابت بوده است. این در حالی است که در چند روز گذشته، قیمت بیت کوین از ۲۸۵۰۰ دلار به شدت کاهش یافته است. اما همچنان روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ های بازار دور از انتظار نیست.در شرایظی که روند بازار ارزهای دیجیتال در میان مدت، به شدت به میزان مشارکت خریداران و توانایی آنها در حفظ سقف ها بر روی نمودار بستگی دارد.گمانه زنی ها حاکی از آن است که سرعت روند نزولی بیت کوین بسیار است، اما BTC همچنان می تواند مسیر صعودی خود را باز پس بگیرد. یکی از تحلیلگران زنجیره ای اشاره می کند که بدون شک مسیر بازار در ﺁینده به این بستگی خواهد داشت که حداقل بخشی از نهنگ های فروشنده بازار رخت خود را از میان برچینند. وی همچنین خاطر نشان کرد که قدرت فروشندگان در حال کاهش است و این نشان دهنده این است که روند صعودی بازار ارزهای دیچیتال نزدیک است.به نظر می رسد که بیت کوین بعد از رسیدن به قیمت ۲۸۵۰۰ دلار در حال تثبیت جایگاه خود است. قدرت این جایگاه در سقف هایی که تشکیل شده، قابل مشاهده است. چرا که باعث ریزش شدید بازار ارزهای دیجیتال شده است.علی رغم افت قیمت اخیر بیت کوین، خریداران حمایت قوی ای را در ناحیه ۲۶۰۰۰ دلار تشکیل داده اند که نشانه مثبتی از روند صعودی در میان مدت است. خروج فروشندگان از بازار فعلی می تواند دروازه های روند صعودی بیت کوین را حتی فراتر از میان مدت بگشاید.در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین، زیر قیمت ۲۶۷۰۰ دلار در حال معامله است. این یک جهش قابل توجه، از زمان کاهش قیمت اخیر ﺁن از ۲۸۵۰۰ دلار است. این شبیه یک روند رو به پایین بود، اما بازیابی از این کف قیمتی نشانه ای امیدوار کننده است که این الگوی نزولی ممکن است نامعتبر باشد. در روزهای پیش رو خریداران باید از کف ۲۶۰۰۰ دلار حمایت کنند.روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ های بازارتحلیل گر زنجیره ای: فشار فروش نهنگ ها رو به اتمام استیک تحلیل گر زنجیره ای در توییت خود توضیح داد که اطلاعات موجود از بازار ارزهای دیجیتال نشان دهنده آن است که قدرت فروش نهنگ هایی که در حال بارگیری بیت کوین های خود هستند، رو به کاهش است.“به نظر می رسد که نهنگ های BTC از روند فروش این ارز خسته شده باشند. تعداد کمتری از نهنگ ها به معاملات خود ادامه می دهند. من فکر می کنم که این روند صعودی ادامه دار خواهد بود. چرا که سرمایه گذاران نهادی به خرید خود ادامه می دهند و نسبت میزان فروش نهنگ ها را زیر ۸۵ درصد نگه می دارند.”ظرف چند روز ﺁینده، باید روشن شود که کل بازار در میان مدت در چه مرحله ای قرار دارد. ترک بازار توسط نهنگ های زبردست به نظر یک رویداد مثبت می رسد، چرا که ممکن است برخی از فشار های فروش را کاهش دهد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×