روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل بیت کوین کش، آیوتا و زی کش - 9 دی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ منتشر شد.

تحلیل بیت کوین کش، آیوتا و زی کش - 9 دی

[…]

نوشته تحلیل بیت کوین کش، آیوتا و زی کش – ۹ دی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل امروز سه ارز IOTA، BCH و ZCashبیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) طی چند ساعت گذشته به میزان زیادی نزول داشته اند و به دنبال آنها آلتکوین های دیگری نیز سقوط کرده اند. از این رو به تحلیل روز ۲۹ دسامبر سه ارز بیت کوین کش (BCH)، آیوتا (IOTA) و زی کش (Zcash) می پردازیم.BCH در نزدیکی یکی از حمایت های خود، دارای یک واگرایی نزولی می باشد. آنطور که از حجم معاملات آیوتا مشخص است، طی چند روز گذشته فشار خرید برای این ارز بالا بوده است. زی کش نیز در یک روند نزولی پیشروی می کرده، به طوری که ارزش آن ۵۵ دلار کاهش پیدا کرده است.نمودار ۴ ساعته بیت کوین کشبیت کوین کش در حال تجربه یک واگرایی نزولی با اندیکاتور RSI است. با سقوط بیت کوین از تراز ۲۷۰۰۰ دلار به ۲۶۳۰۰ دلار، BCH نیز روند نزولی را تجربه کرده است. BCH در زمان نگارش این مطلب تراز ۳۶۵ دلار را تست کرده و در حال حاضر در تراز ۳۴۲.۷ معامله می شود. اندیکاتور RSI بالای تراز ۵۰ قرار دارد. در گذشته محدوده قیمتی ۳۴۰ تا ۳۵۰ دلار برای معامله گران قابل توجه بوده است و می تواند در ساعات آتی ناحیه حمایتی خوبی برای این ارز باشد.احتمال ریزش BCH از تراز ۳۳۸ دلار وجود دارد و ممکن است حمایت ۳۲۶ دلار را لمس کند.آیوتا (IOTA)نمودار ۴ ساعته آیوتاآیوتا تا تراز ۰.۳ دلار بالا رفته و می توانست این ناحیه را به ناحیه حمایتی تبدیل کند. اما طی ساعات گذشته وضعیت نزولی قدرتمندی پیدا و تراز آن کاهش پیدا کرد. IOTA برای پیدا کردن ناحیه حمایتی خود در تراز ۰.۲۸ دلار نزول پیدا کرد اما احتمالاً در کوتاه مدت نیز این تراز را از دست بدهد. اندیکاتور OBV نشان دهنده آن است که این رمزارز طی چند روز گذشته حجم فروش رو به افزایشی داشته است.پس از آن قیمت به زیر ۲۰ SMA (خط سفید) سقوط کرد. تراز بعدی حمایتی آیوتا ۰.۲۵ دلار است.زی کش (ZEC)نمودار ۴ ساعته زی کشاندیکاتور مکدی (MACD) یک کراس اوور نزولی برای ZEC را نشان می دهد. این یک سیگنال فروش ضعیف بود. زیرا مکدی هنوز بالای خط خنثی قرار دارد، اما ممکن است به سرعت سقوط کند.در گذشته، ناحیه حائز اهمیت ۶۳ دلار به عنوان ناحیه ای پر تقاضا عمل کرده است و می تواند به عنوان حمایتی قوی در نظر گرفته شود و سقوط های ZEC را یک بار دیگر متوقف کند. با این حال، یک ناحیه معاملاتی که در زیر این تراز قرار دارد، می تواند به یک منطقه عرضه تبدیل شود.طی روزهای آینده ZEC می تواند به زیر تراز ۵۵ دلار برسد که ناحیه حمایتی بعدی این ارز محسوب می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل بیت کوین کش، آیوتا و زی کش - 9 دی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×