روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " کسب درآمد بیت کوین برای گیمرهای بازی counter-strike از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ منتشر شد.

کسب درآمد بیت کوین برای گیمرهای بازی counter-strike

[…]

نوشته کسب درآمد بیت کوین برای گیمرهای بازی Counter-Strike اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شبکه لایتنینگ اجازه کسب بیت کوین را به گیمرهای Counter-Strike می دهدگیمرهای بازی کانتر استرایک (Counter-Strike) می توانند بر روی بیت کوین شرط بندی کنند و برای هر قتل (Kill)، بیت کوین کسب کنند.شرکت زیبیدی (ZEBEDEE) که توسعه دهنده بازی ها بر پایه بیت کوین است، یک نمونه اولیه برای بازی کانتر استرایک طراحی کرده است که گیمرها می توانند در آن به کمک شبکه لاتنینگ بیت کوین به دست بیاورند.بیت کوین برای گیمرهای بازی Counter-Strikeبنیانگذاران زیبیدی بر روی شبکه ویدیویی توییچ (Twitch) اعلام کردند که:“اضافه کردن بیت کوین (Bitcoin) به بازی های موجود می تواند مزیت های بسیاری داشته باشد.”این برنامه بدون شک از طریق سایت استیم (Steam)، به بزرگترین پلتفرم بازی های اینترنتی یکپارچه تبدیل شده است. سرورهای بازی کانتر استرایک که تحت اپلیکیشن اینفیوز (Infuse) اجرا می شوند اکنون به گیمرها اجازه می دهند که از طریق شبکه لاتنینگ، پرداخت های درون شبکه ای خود را با BTC انجام دهند.در اولین مرحله اجرایی، اینفیوز هزینه های ورودی را از هر بازیکن دریافت خواهد کرد و در پایان مرحله، BTC موجود را بر اساس امتیاز شرکت کنندگان، بین آنها توزیع می کند.برای مثال، بازیکنی که از ۱۰۰ امتیاز موجود، ۹ امتیاز را به دست آورد، در واقع ۹ درصد از استخر پاداش (Reward Pool) را کسب کرده است. در ویدیوی اخیر موس (Moss)، که یکی از استریمرهای معروف شبکه توییچ می باشد، نمایش داده شد که مبلغ ورودی هر بازیکن ۱۰۰۰۰ ساتوشی (Satoshi) یا ۰.۰۰۰۱ بیت کوین است که ارزش آن به حدود ۲.۷ دلار می رسد.در حال حاضر این پروژه در مرحله آرمایشی قرار دارد و فقط بر روی سرورهای خصوصی در حال اجرا است. بازی Counter-Strike در میان ۲۰ میلیون گیمر جزو ۳ بازی برتر قرار دارد.موس طی ویدیویی برای معرفی این پروژه اعلام کرد:“اگر بتوانیم حتی یک درصد از گیمرهای آنلاین بازی کانتر استرایک را به سمت بیت کوین و شبکه لاتنینگ سوق بدهیم، این پروژه به موفق ترین برنامه تحت بلاکچین تبدیل خواهد شد.”موس در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن بازی های دیگر به اینفیوز است. وی در این راستا بازی هایی را که در میان گیمرها محبوبیت بیشتری دارند را مورد هدف قرار داده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کسب درآمد بیت کوین برای گیمرهای بازی counter-strike از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×