روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " سرمایه گذاری 182 میلیون دلاری اسکای بریج در بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ منتشر شد.

سرمایه گذاری 182 میلیون دلاری اسکای بریج در بیت کوین

[…]

نوشته سرمایه گذاری ۱۸۲ میلیون دلاری اسکای بریج در بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اسکای بریج صندوق های مختص بیت کوین خود را به روی سرمایه گذاران می گشایدشرکت اسکای بریج کاپیتال (SkyBridge Capital)، متعلق به آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، تا کنون ۱۸۲ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. این میزان با توجه به اخباری که در رسانه ها درج شده، معتبر است.اسکای بریج از ماه آینده درهای صندوق بیت کوین خود را به روی سرمایه گذاران باز خواهد کرد. این صندوق سپرده گذاری تنها برای سرمایه گذاران دارای اعتبار بالا قابل استفاده خواهد بود و حداقل میزان لازم برای ورود به آن ۵۰ هزار دلار می باشد. در بیانیه ای که توسط اسکای بریج منتشر شد آمده است:“بیت کوین، طلای دیجیتال است. بیت کوین حتی از طلا هم با ارزش تر است.”این شرکت همچنین در بیانیه خود عنوان کرده است که با توجه به خریدهای سازمان های سرمایه گذاری مانند بلک راک (BlackRock)، سیتی بنک (CitiBank) و جی پی مورگان (JP Morgan)، بیت کوین روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد.اسکای بریج همچنین به منظور دخیره سازی دارایی های دیجیتال و دیگر خدمات بانکی با دو شرکت فیدلیتی دیجیتال استس (Fidelity Digital Assets) و سیلورگیت (Silvergate) وارد همکاری شده است.همچنین در تازه ترین لیستی که از سوی سرمایه گذاران منتشر شده است، اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری ۲۵.۳ میلیون دلاری صندوق اسکای بریج نیز به چشم می خورد. لازم به ذکر است که اسکاراموچی قبلاً برای CNBC فاش کرده بود که صندوق سرمایه گذاری وی در اولین روزهای خود مقدار زیادی رمزارز بیت کوین، به ارزش ۲۵ میلیون دلار، را خریداری کرده است.اسکاراموچی پیش از این در جایگاه معاون ارشد گلدمن ساکس (Goldman Sachs) فعالیت می کرده و برای مدتی کوتا نیز به عنوان مدیر ارتباطات دونالد ترامپ (Donald Trump) در کاخ سفید ایفای نقش کرده است. صندوق اسکای بریج زمانی به سرمایه گذاری در بیت کوین روی آورده است که بسیاری از سازمان ها و شرکت های دیگر نیز به ارزش بالای این رمزارز پی برده و به سرمایه گذاری در آن مشغول شده اند. شرکت هایی مانند مایکرواستراتژی (MicroStrategy) و مس میوچال (MassMutual) صدها میلیون دلار بیت کوین خریداری کردند و همین امر غوغایی را در میان سرمایه گذاران ایجاد کرده است.اسکاراموچی اخیرا در ارتباط با برنامه زمانی سرمایه گذاری اسکای بریج در بیت کوین ، بیان کرده است:“فکر نمی کنم برای ما دیر شده باشد. این تازه شروع کار است. شما در حال تماشای اولین موج پذیرش زود هنگام بیت کوین از سوی سرمایه گذاران نهادی هستید. من می خواهم سرمایه گذاران خودمان را قبل از اینکه وارد این جریان شوند، درگیر کنم.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سرمایه گذاری 182 میلیون دلاری اسکای بریج در بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×