روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مبارزه ریپل با موج اخبار منفی، رشد 20 درصدی قیمت xrp به دنبال حمایت بازار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ منتشر شد.

مبارزه ریپل با موج اخبار منفی، رشد 20 درصدی قیمت xrp به دنبال حمایت بازار

[…]

نوشته مبارزه ریپل با موج اخبار منفی، رشد ۲۰ درصدی قیمت XRP به دنبال حمایت بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مبارزه ریپل با موج اخبار منفیعلی رغم اینکه صرافی های متعددی توکن ریپل (Ripple) را از لیست معاملاتی خود خارج کرده اند، قیمت XRP همچنان بالاتر از تراز حیاتی ۰.۲ دلار باقی مانده است.تا کنون بیش از ۱۰ صرافی ارز دیجیتال به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، توکن XRP را از لیست معاملاتی خود حذف کرده اند. جدیدترین و مهمترین صرافی که خرید و فروش و ارائه خدمات مرتبط با توکن XRP را متوقف کرده، صرافی بایننس یو اس (Binance US) است.بر اساس اعلامیه بایننس یو اس، این صرافی ارز دیجیتال معاملات و واریز XRP را از تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۱ تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد کرد. با اعلام این خبر صرافی بایننس نیز به جمع صرافی های کوین بیس (Coinbase)، بیترکس (Bittrex)، کریپتو دات کام (Crypto.com)، کراس تاور (Crosstower) و دیگر اکسچنج های نام آشنایی پیوسته است که معاملات توکن ریپل را متوقف کرده اند.اوایل همین هفته صرافی های کوین بیس و بیترکس تصمیم خود در قبال تعلیق XRP را اعلام کردند. اکنون ریپل در پاسخ به تعلیق یا حذف شدن توکن خود از صرافی ها اعلام کرده است که اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با هدف وارد آوردن ضربه ای مهلک بر پیکره ی جامعه کریپتوکارنسی انجام شده است. ریپل همچنین اشاره کرده است با تمام قدرت در این پرونده از خود دفاع خواهد کرد. در پی انتشار این خبر، چهارمین رمزارز برتر دنیا از نظر ارزش بازار، با افزایش قیمت روبرو شده و جهشی ۲۰ درصدی را تجربه کرده است.عملکرد قیمت XRPعلی رغم تمام اخبار منفی شکل گرفته پیرامون XRP، این رمزارز هم اکنون در تراز ۰.۲۱ دلار در حال معامله است و طی چند روز گذشته در این سطح با حمایت بازار مواجه شده است. با تمام مسائل پیش آمده قیمت این رمزارز در سال ۲۰۲۰ همچنان ۱۰% رشد داشته است.XRP با حمایت قدرتمند از سوی سرمایه گذاران ژاپنی مواجه شده است چرا که این کشور از پذیرش چهارمین رمزارز برتر جهان به عنوان اوراق بهادار امتناع کرده است. همچنین این رمزارز با حمایت جامعه XRP مواجه شده است و علی رغم اینکه سرمایه گذاران مستقل نگران سرمایه خود هستند، این رمزارز در تراز ۰.۲ دلار با حمایت بازار مواجه شده است.ارزش بازار رمزارز در ماه دسامبر با رسیدن به ۷۶۰ بیلیون دلار، برای اولین بار پس از ژانویه ۲۰۱۸، با افزایش قابل توجهی مواجه شده است. بیت کوین (Bitcoin) همچنان با حجم بازار ۵۴۰ میلیارد دلاری، با ارزش ترین رمزارز بازار است. بیت کوین هم اکنون در بالاترین رنج قیمتی خود در تمام تاریخ در حال معامله است و به تازگی برای بازه زمانی کوتاه بالاتر از تراز ۲۹۰۰۰۰ دلار معامله شده است. اتریوم نیز در این بین با رشد قیمتی قابل توجه روبرو شده و قیمت این رمزارز در ماه دسامبر از ۶۰۰ دلار به ۷۴۲ دلار افزایش یافته است. ارزش بازار دومین رمزارز بازار هم اکنون ۸۴ میلیارد دلار برآورد می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مبارزه ریپل با موج اخبار منفی، رشد 20 درصدی قیمت xrp به دنبال حمایت بازار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×