روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " موج سرمایه گذاری ها در بیت کوین تمامی ندارد، از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ منتشر شد.

موج سرمایه گذاری ها در بیت کوین تمامی ندارد،

[…]

نوشته موج سرمایه گذاری ها در بیت کوین تمامی ندارد، اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش سرمایه گذاری ها در بیت کوینبه نظر می رسد که موج سرمایه گذاری ها در بیت کوین (Bitcoin) و خرید این ارز دیجیتال ارزشمند به این زودی ها تمام نخواهد شد و این جریانی است که از حرکت باز نمی ایستد.شرکت کانادایی نکستک ای ﺁر (NexTech AR)، در یک بیانیه مطبوعاتی که در تاریخ ۲۹ دسامبر منتشر شد، از برنامه های خود برای سرمایه گذاری ۲ میلیون دلاری در بیت کوین (Bitcoin) خبر داد. این شرکت قصد دارد تا در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری های بیشتری را نیز روی این رمزارز شاخص انجام دهد.شرکت نکستک به منظور ایجاد تنوع در سبد سرمایه گذاری خود، بخشی از دارایی های ارزشمند خود را به خرید ۲ میلیون دلار بیت کوین اختصاص داده است.برای افرادی که با شرکت نکستک، مستقر در ونکوور کانادا، آشنایی ندارند باید گفت که این شرکت تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰، در حدود ۱۲.۷۹ میلیون دلار نقدینگی در اختیار داشته است. این بدان معناست که سرمایه گذاری ۲ میلیون دلاری این شرکت در بیت کوین تقریباً ۱۵.۶ درصد از کل دارایی های نقدی این شرکت را شامل می شود.ایوان گاپلبرگ (Evan Gappelberg)، مدیرعامل شرکت نکستک ای ﺁر، در این باره اظهار داشت:“سرمایه گذاری ما در بیت کوین بخشی از سیاست های ما برای متنوع سازی دارایی هایمان و تخصیص سرمایه جدید با هدف به حداکثر رساندن ارزش بلندمدت برای سهامدارانمان می باشد.”وی در ادامه افزود:“سرمایه گذاری اولیه ما در ارزهای دیجیتال نشان دهنده دیدگاه ما در خصوص بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت و با ارزش است. این یک سرمایه گذاری جذاب با پتانسیل رشد در بلند مدت می باشد که در حال حاضر حدود ۰.۰۶ درصد سودآوری را با خود به همراه داشته است. بیت کوین همچون یک نسخه دیجیتالی از طلا است که گردش مالی آن بالغ بر ۱۰ تریلیون دلار می باشد. این در حالی است که سرمایۀ بازار بیت کوین تنها ۵۰۰ میلیارد دلار می باشد. ما فکر می کنیم که همچون دیگر امور که در حال دیجیتالی شدن هستند، سرمایه گذاری روی طلای دیجیتال نیز افزایش خواهد یافت و در ادامه بیت کوین نیز از اعتبار بیشری برخوردار خواهد شد و مردم جهان از آن به عنوان طلای دیجیتال یاد خواهند کرد.”در این بیانیه مطبوعاتی، به این نکته اشاره شده است که بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به عنوان یک سرمایه گذاری و ذخیره ارزش معتبر شناخته شده است.همه گیری ویروس کرونا نشان داد که سال ۲۰۲۰ برای رمزارزهای اصلی بسیار مهم بوده است، چرا که تا به امروز بسیاری از شرکت های رده بالا اعتماد رو به افزایش خود نسبت به بیت کوین را ابراز کرده اند.مهمترین بازیگران جدید فضای بیت کوینهمان طور که پیش از این نیز اشاره شد، در سال ۲۰۲۰ افزایش سرمایه گذاری سازمان ها در بیت کوین را شاهد بوده ایم. اوایل سال جاری، شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) اعلام کرد که بیت کوین را به عنوان یک ذخیره ارزش خریداری خواهد کرد.پس از آن بود که شرکت اسکوئر (Square)، با مدیریت جک دورسی (Jack Dorsey)، گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners) و غول های صنعت بیمه آمریکا مانند شرکت بیمه عمر میوچال ماساچوست (Massachusetts Mutual Life)، همگی در مسیر مایکرواستراتژی پای گذاشتند و از بیت کوین همچون سپری محافظتی در مقابل بی ثباتی اقتصاد جهانی و ضعف بازدهی سیستم های مالی سنتی بهره گرفته اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " موج سرمایه گذاری ها در بیت کوین تمامی ندارد، از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×