روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افت قیمت 10 درصدی مونرو و دش در آستانه حذف شدن از صرافی بیترکس از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ منتشر شد.

افت قیمت 10 درصدی مونرو و دش در آستانه حذف شدن از صرافی بیترکس

[…]

نوشته افت قیمت ۱۰ درصدی مونرو و دش در آستانه حذف شدن از صرافی بیترکس اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افت قیمت ۱۰ درصدی مونروبه دنبال اعلام خبر حذف شدن رمزارزهای پیگیرگریز شناخته شده مونرو (Monero)، دش (Dash) و زی کش (Zcash) از لیست رمزارزهای قابل معامله در صرافی شناخته شده بیترکس (Bittrex)، مونرو با افت قیمت سنگین ۱۰ درصدی مواجه شد.صرافی بیترکس دیروز ۱ ژانویه سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که رمزارزهای مونرو (XMR)، دش (DASH) و زی کش (ZEC) را از تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ از لیست ارزهای معاملاتی خود حذف خواهد کرد.این اعلام غیر منتظره از سوی بیترکس باعث شد قیمت ارزهای یاد شده روندی نزولی را در پیش بگیرند. بنابر اطلاعات بدست آمده از کوین گکو (CoinGecko)، ارائه دهنده اطلاعات تحلیلی بازار رمزارز، از زمان اعلام این خبر توسط بیترکس قیمت XMR با کاهشی ۱۲.۴ درصدی همراه شده است و ZEC و DASH نیز به ترتیب افت قیمتی ۹.۵ و ۸.۷ درصدی را تجربه کرده اند. در نتیجه می توان گفت که رمزارزهای پیگیرگریز به طور میانگین با افت قیمتی ۱۰ درصدی مواجه شده اند.صرافی بیترکس، که در برمودا به ثبت رسیده است، دلیل سیاست جدید خود در قبال ارزهای پیگیرگریز را اعلام نکرده است. اما مشخص است که هر سه رمزارز در کلاس ارزهای حریم خصوصی (Privacy Coins) هستند. کلاسی از دارایی های دیجیتال که که از تراکنش هایی غیر ردیابی پشتیبانی می کنند. رمزارز مونرو به صورت پیش فرض پیگیرگریز است. اما زی کش و دش تراکنش های غیرقابل ردگیری را به عنوان یک گزینه انتخابی به دارندگان خود ارائه می دهند.رمزارزهای پیگیرگریز برای مدت ها زیر ذره بین نهادهای قانونگذار آمریکایی بوده اند. مدتهاست که این نهادها ارزهای حریم خصوصی را به عنوان ابزارهای تسهیل کننده فعالیت های غیرقانونی معرفی کرده اند. برای مثال بازار دارک نت وایت هاوس مارکت (White House Market)، به دلیل ویژگی های امنیتی مونور تنها این رمزارز را برای تراکنش های خود می پذیرد، چرا که ردگیری تراکنش های بیت کوین بسیار آسان تر است.چندین صرافی همچون صرافی آمریکایی شیپ شیفت (ShapeShift)، صرافی بیت هامب (Bithumb) کره جنوبی و صرافی لایت بیت (LiteBit) مستقر در هلند نیز به منظور همراهی با قوانین دولتی و نگرانی ها در خصوص پولشویی، تا کنون از اضافه کردن رمزارزهای پیگیرگریز به لیست معاملاتی خود امتناع کرده اند.بیترکس که از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را آغاز کرده است هم اکنون از ۳۲۷ کوین و ۶۴۰ جفت ارز معاملاتی در پلتفرم خود پشتیبانی می کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افت قیمت 10 درصدی مونرو و دش در آستانه حذف شدن از صرافی بیترکس از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×