روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد انفجاری ارزش دوج کوین همگام با رشد قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ منتشر شد.

رشد انفجاری ارزش دوج کوین همگام با رشد قیمت بیت کوین

[…]

نوشته رشد انفجاری ارزش دوج کوین همگام با رشد قیمت بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد انفجاری ارزش دوج کوینارزش دوج کوین (Dogecoin) طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است. همین امر دوج را به بهترین دارایی از نظر رشد ارزش در میان ۱۰۰ ارز برتر بازار رمزارزها، تبدیل کرده است.طیق آمار سایت کوین گکو (CoinGecko)، ارائه دهنده اطلاعات آماری بازار رمزارز، طی این مدت حجم زیادی دوج کوین وارد صرافی ها شده است. به طوری که روز گذشته بیش از ۷۰۰ میلیون دلار دوج کوین در بازار ارزهای دیجیتال معامله شده است. روند سریع رشد قیمت دوج کوین، بسیاری از سرمایه گذاران را شوکه کرده است. دیروز در واکنش به این خبر بسیاری از طرفداران اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کردند که ETC اولویت بیشتری برای سرمایه گذاری نسبت به دوج کوین دارد. در حال حاضر دوج کوین در رتبه بالاتری نسبت به اتریوم کلاسیک قرار دارد.در حال حاضر روند سریع بازار، خیلی ها را شوکه کرده است. به نظر می رسد که این جهش ناگهانی، اهمیت بسیاری خواهد داشت، چرا که قبلا در بازار صعودی، رشد قابل ملاحظه این ارز را شاهد بوده ایم. بنا به دلایلی، دوج کوین هر چند سال یک بار روندهای صعودی شدیدی را نسبت به دلار ﺁمریکا و گاهی حتی نسبت به بیت کوین به خود می بیند.در حال حاضر دوج کوین در بالاترین تراز خودش، از سال ۲۰۱۸ تا به حال، معامله می شود. دوج کوین ارزشی برابر با ۱ بیلیون دلار از سرمایه تمام بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. با در نظر گرفتن این فرض که دوج کوین رفتار پیشین خود در بازار صعودی را تکرار خواهد کرد، دور از انتظار نیست که این رمزارز نسبت به تراز کنونی خود با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شود.ایلان ماسک؟این روند سریع صعودی از زمانی آغاز شد که ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیر عامل شرکت های تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX)، در توییتر شخصی خود مطلب طنزآمیزی را در مورد این ارز منتشر کرد.در واقع اگرچه بعید است موسس تسلا دوج کوین خریداری کند، اما توییت هایش اثرات ملموسی روی روند این ارز داشته است. به عنوان مثال پس از اینکه او مطلبی در مورد دوج کوین در توییترش منتشر کرد، قیمت این رمزارز در عرض چند ساعت به میزان ۲۰ درصد رشد کرد. این موضوع جنب و جوش زیادی را در بازار رمزارز پدید آورد به طوری که جامعه رمزارز توییتر با ارسال ۳ میلیون توئیت به این اتفاق واکنش نشان داده اند.شواهد حاکی از آن است که ایلان ماسک علاقه بخصوصی به بازار ارزهای دیجیتال، مخصوصا رمزارز مورد علاقه خود دوج کوین دارد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد انفجاری ارزش دوج کوین همگام با رشد قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×