روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رسیدن بیت کوین به تراز 34000 دلاری ، پس از اصلاح 10 درصدی! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ منتشر شد.

رسیدن بیت کوین به تراز 34000 دلاری ، پس از اصلاح 10 درصدی!

[…]

نوشته رسیدن بیت کوین به تراز ۳۴۰۰۰ دلاری ، پس از اصلاح ۱۰ درصدی! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد قیمت بیت کویندر زمان نگارش این مطلب بیت کوین در تراز ۳۴۳۲۰ دلار در حال معامله است. این رمزارز در تلاش است خود را در بازه قیمتی ۳۴۰۰۰ دلاری تثبیت کند.این رالی قیمتی بیت کوین در حالی رخ داده است که این رمزارز دیشب با یک افت قیمت شدید تا تراز ۳۰۰۰۰ دلاری در صرافی های برتر روبرو شد.رشد انفجاری بیت کوین تا تراز ۳۴۰۰۰ دلاریعلی رغم سقوط بیت کوین تا تراز ۳۰۰۰۰ دلاری در شب گذشته، این رمزارز توانست خود را به ناحیه ۳۴۰۰۰ دلاری برساند. این رمزارز پیشرو در زمان نگارش این مطلب در تراز ۳۴۳۲۰ دلاری در حال معامله است و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رشدی در حدود ۱۷ درصد را تجربه کرده است.پس از اینکه قیمت این رمزارز از تراز ۳۳۰۰۰ دلار گذشت، تنها طی ۲ ساعت افت قیمتی تا تراز ۳۰۰۰۰ دلار را تجربه کرد. اما این رمزارز به سرعت سطوح از دست داده خود را با حمایت خریداران باز پس گرفت و هم اکنون در بالاترین سطح قیمتی جدید خود در تراز ۳۴۳۲۰ دلار در حال معامله است.این در حالیست که آلتکوین ها نتوانسته اند در مقایسه با بیت کوین عملکرد جالب توجهی را از خود به نمایش بگذارند. به طوریکه اتریوم (ETH) در مدت مشابه تنها رشدی ۸.۵ درصدی را شاهد بوده و دیگر آلت کوین ها کمتر از حد انتظار ظاهر شده اند.رشدی عجیب اما قابل پیش بینیکارشناسان حوزه رمزارز از مدت ها پیش و با توجه به افزایش سرمایه گذاری ها از سوی سرمایه گذاران مستقل و سازمانی از این رالی قیمت خبر داده بودند. دن مورهد (Dan Morehead)، مدیرعامل پانترا کپیتال (Pantera Capital)، به تازگی عنوان کرده بود که حجم بیت کوین خریداری شده از سوی کاربران پی پال (PayPal) هم اکنون از کوین های استخراج شده توسط ماینرها نیز بیشتر شده است:“هنگامی که بخش رمزارز پی پال آغاز به کار کرد، حجم معاملاتی بیت کوین به مرز انفجار رسید. افزایش حجم itBit نشان دهنده این موضوع است که تنها پس از گذشت ۲ ماه از راه اندازی امکان خرید و فروش رمزارز در این پلتفرم، پی پال تقریباً ۱۰۰% کوین های تازه استخراج شده BTC را خریداری می کند. در ۷ ماه گذشته ما شاهد ۲ تغییر روند بزرگ بوده ایم، یکی در عرضه و دیگری در تقاضا و هر دوی آنها روندی صعودی در پیش گرفته اند. در سمت تقاضا ما ورود شرکت های سهامی همچون پی پال به بازار را شاهد بوده ایم.این موضوع باعث شد که منحنی تقاضا بسیار اوج بگیرد. در همین زمان، منابع بیت کوین تازه ماین شده نیز در ماه می سال ۲۰۲۰ و به دنبال هاوینگ، به نصف کاهش یافت. در نتیجه BTCهای کمتری در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری قرار گرفت. در واقع این امر باعث شده است تا سرمایه گذاران احساس کنند با کمبود بیت کوین برای خریداری مواجه شده اند.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رسیدن بیت کوین به تراز 34000 دلاری ، پس از اصلاح 10 درصدی! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×